Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, Tur i momentit

SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (1 NATE & 2 DITE) 55 €; DATAT: 11, 18, 25 Janar

Datat e nisjeve:

2 dite:

  • ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars
  • ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

 

DITA 1
Nisja ne mengjes 7.00 prane Liceut Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese e shkurter per kafe ke Klubi i Gjuetareve. Kalimi i pikes kufitare te Qafe Thanes. Me pas pushime te shkurtra ne Struge, Oher (vizite e Struges dhe e Ohrit). Nisemi drejt Manastirit.
Mberritja ne Hotel. Akomodimi ne Hotel dhe mbasdite perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine dimerore, sauna, jakuzzi dhe hamam. Pas darke frekuentim i lire i pubeve dhe clubeve te nates.

 


DITA 2

Mengjesi ne hotel dhe pas mengjesit nisemi drejt Pelister( Park Kombetar 15 Km larg Bitoles) per te pista e skive. Mundesi per skijim deri ne oren 14.00. Dreka e lire ne resturantet e zones. Ata qe nuk duan te shkojne per ski qendrojne ne hotel perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine Jacuzzi sauna. Rreth ores 14.00 nisim kthimin drejt Tiranes. Pushime te shkurtra per kafe gjate kthimit.

 


Ne cmim perfshihen:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne Hotel 4☆☆☆☆ (SPA) per 1 nate qendrimi;
– Mengjesi dhe darka;
– perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine dimerore, sauna, jakuzzi dhe hamam.


Ne cmim nuk perfshihet:
-Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

 

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply