Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

SKI NE MAVROVE TUR 2 DITOR NGA 39 EUR, CDO WEEKEND & TUR 3 DITOR NGA 69 EUR

 

SKI & RELAX NE MAVROVE TURE 2 & 3 DITORE
TUR 2 DITOR 39 EUR HOTEL 3*; 3 dite 69€
Turi 2 ditor HOTELMIRAGE 4* 50 EUR; 3 dite 99€
Turi 2 ditor HOTEL IZGREV 5* 55 EUR; 3 dite 99€

 

PROGRAMI 2 DITOR. 

  • ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars
  • ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

 

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel. Pasditja e lire. Darke festive me muzike per grupin qe akomodohet ne hotel Exclusive. Per grupin qe akomodohet ne hotel Mirage, kohe e lire per te shfrytezuar pishinen, sauna, jakuzzi.

Dita II. Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane.

 

Ne cmim perfshihet:

– Transporti vajtje-ardhje

– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi

– Mengjesi dhe darka

– Mbremje festive ne hotelet Exclusive

– Pishina, Sauna, Jakuzzi per grupin ne hotel Mirage

 

 

 

 

PROGRAMI TURIT 3 DITOR.

  • ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars
  • ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29

 

Dita e Pare:

Ora 07:00 nisja nga Tirana per ne Struge. Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe. Ndalese ne Tushemisht. Kalimi i kufirit ne pikken kufitare te Tushemishtit. Vizite ne Manastirin e Shen Naumit. Nisemi drejt Struges, ku do te konsumojme dreken (individuale). Vizite qytetit, shetitorja, derdhja e Lumit Drin . Akomodimi ne hotel. Darka ne hotel me muzike.

Dita e Dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Kthimi ne Struge. Pasdite e lire. Darka ne hotel me muzike.

Dita e Trete:

Pas mengjesit nisemi drejt Ohrit . Shetitje e lire ne PAZARIN E VJETER dhe shetitoren buze liqenit te Ohrit .Do te vizitojme Kishen e Shen Jovanit, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin, Kalane e qytetit. Pasi konsumojme dhe dreken (Individuale) nisemi drejt Tiranes.

 

 

Ne cmim perfshihet:

1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod

2. Shetitjet me autobus sipas programit

3. Akomodim në Hotel Exclusive 4* ne Struge

4. Mëngjesi dhe darka për të gjitha ditët e qendrimit

5. Guida dhe organizimi.

 

Cmimet e udhetimeve per femijet: 0-2 vjec falas mbi 2 vjec pagese e plote.

Hoteli nuk ka dhoma teke.Akomodimi mund te behet vetem ne dhoma dyshe, treshe dhe katershe.

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply