Bore Kosove, TUR 1 DITOR

SKI NE BREZOVICE, CDO E SHTUNE DHE E DJELE Mars 7,8,14,15. 15€

 

PROGRAMI:
Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6 ne mengjes ke Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit me minibus komod AC. Ndalesa e pare behet ne Kukes ne nje restaurant prane lugines se lumit Drin. Me pas vazhdojme rrugen e Kombit dhe kalojme doganen ne QafeMorine dhe vazhdojme drejt Prizrenit. Sipas deshires se grupit bejme nje ndalese ne Prizren dhe me pas vazhdojme ngjitjen drejt maleve te Sharrit. Gjate rruges do ndalojme here pas here per foto derisa do mberrijme ne BREZOVICE. Arrijme tek pista e skive ne Brezovice marrim me qera piasjet per ski dhe skijojme per disa ore, ata qe nuk dine skijojne kane mundesine te mesojne kete sport te mrekullueshem dimeror ose pjesa tjeter mund te shetisi neper bore ose te shijoje nje caj apo cokollate te nxehte. Dreka ne Brezovica ne nje restaurant alpin me gatime tradicionale te maleve te Sharrit. Rreth ores 16 behemi gati te kthehemi per ne Tirane te kenaqur dhe te lumtur nga ajri i paster i maleve te Sharrit.


Te perfshira ne cmim jane:
Udhetimi me minibus komod AC vajtje ardhje;
Guida gjate udhetimit;


MBERRITJA NE TIRANE RRETH ORES 21.00.

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply