Bore Maqedoni, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (2 NETE & 3 DITE) 99 €;

 

  • ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars
  • ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29

 

DITA 1
Nisja ne mengjes 7.00 prane Liceut Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese e shkurter per kafe ke Klubi i Gjuetareve. Kalimi i pikes kufitare te Qafe Thanes. Me pas pushime te shkurtra ne Struge, Oher (vizite e Struges dhe e Ohrit). Nisemi drejt Manastirit.
Mberritja ne Hotel. Akomodimi ne Hotel dhe mbasdite perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine dimerore, sauna, jakuzzi dhe hamam. Pas darke frekuentim i lire i pubeve dhe clubeve te nates.

DITA 2
Mengjesi ne hotel dhe pas mengjesit nisemi drejt Pelister( Park Kombetar 15 Km larg Bitoles) per te pista e skive. Mundesi per skijim deri ne oren 15.30. Dreka e lire ne resturantet e zones. Frekuentim i pishines dimerore, sauna, jakuzzi dhe hamam. Darka ne hotel.Pas darke frekuentim i lire i pubeve dhe clubeve te nates.

DITA 3
Mengjesi ne hotel dhe pas mengjesit nisemi drejt Pelister( Park Kombetar 15 Km larg Bitoles) per te pista e skive. Mundesi per skijim deri ne oren 14.00. Dreka e lire ne resturantet e zones. Ata qe nuk duan te shkojne per ski qendrojne ne hotel perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine Jacuzzi sauna. Rreth ores 14.00 nisim kthimin drejt Tiranes. Pushime te shkurtra per kafe gjate kthimit.

Ne cmim perfshihen:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne Hotel 4☆☆☆☆ (SPA) per 2 nete qendrimi;
– Mengjesi dhe darka;
– perdorimi i SPA-faciliteteve si pishine dimerore, sauna, jakuzzi dhe hamam.

Ne cmim nuk perfshihet:
-Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply