TUR 1 DITOR, Tur i momentit

SHENSTEFAN‬ – ‪BUDVA‬ –‪KOTORR‬ – PERAST CDO E DJELE 15 EUR (SHETITJE ME VARKE E ISHUJVE PERAST opsionale me pagese ekstra).

Qershor: 21, 28

Korrik: 5, 12, 19, 26

Ora 6.00 Nisja nga Tirana

►Vendi i nisjes: Liceu Artistik, Rr. Elbasanit ora 6.00.
Pas kryerjes se procedurave kufitare ne Muriqan.
►Gjate rruges bejme nje ndalese e ne Ishullin e njohur ne Shen Stefan. Me pas vazhdojme udhetimin drejt ishullit te bukur Perast ku me anije do vizitojme manastirin Zonja ne Shkemb.
►Pas Perastit vazhdojme rrugen drejt Kotorrit.
Mepas vazhdojme drejt Budves per te vizituar qytetin e vjeterper rreth 2-3 ore.
►Vizite per rreth dy ore te qytetit te vjeter dhe kalase.
►Nisja drejt Tiranes, mberritja rreth ores 21:00 te mbremjes .

Te perfshira ne cmim:
►Transporti vajtje-ardhje sipas programit.
►Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Ne cmim nuk perfshihet:
– Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

– Shetitje me anije ne Perast

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply