TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

Shopping & Tur kulturor ne Podgorice ( Udhetim 1 ditor), CDO E SHTUNE, 15 EUR; 2,9,16,23,30 nentor

Nisja Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit, ne oren 06.00 me minibus ose autobus komod AC.Pas procedurave doganore ne Doganen e Hanit te Hotit nisemi drejt Malit te Zi.Ndalese per kafe dhe foto tek ujvara buze lumit Cem tek Restaurant Niagara. Me pas vazhdojme drejt Podgorices. Shetitje ne Podgorice te pjeses se vjeter te qytetit ku vizitojme Sahatin e vjeter, Uren Millenium dhe atraksione te tjera turistike te qytetit te Podgorices.
Dreka e Lire.
Vizite ne qendren me te madhe tregtare te Malit te Zi “Delta City” (aty do ndodhen markat me te njohurnderkombetare ZARA, BERSHKA, H&M, PULL&BEAR, OVIESSE etj).Kthimi ne Tirane rreth ores 20.00


Ne cmimin 15 Euro/Person perfshihen:
– Udhetimi me minibus ose autobus komod AC vajtje ardhje
– Vizitat sipas programit
– Guida gjate udhetimit

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0693672523 0676490054

Viber : 00355/ 0674622246 / 0693672523 / 0676490054

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0693672523 / 0676490054

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply