Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, Tur i momentit

SKI NË BITOLA 2 DITË €55

 

BITOLA,STRUGE , OHER
  • ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars
  • ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

PROGRAMI:

►Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 06:30 (Nisja nga Durresi ne oren 05:45) Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

►Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

NE CMIM PERFSHIHET

  • *UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
  • *AKOMODIM NË HOTEL EPINAL 4*
  • *MENGJESI + DARKA
  • *SHOQERUES SHQIPTAR
  • *PERDORIMI I PISHINES DIMERORE , SAUNA , JACUZZI

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
  • *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME
  • *GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply