Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Lefkadha, 4 Ditë €159, Nisje më 30 Dhjetor.

  Hotel Ionian Blue 5* Akomodim per 3 netë qëndrimi, Mëngjeset dhe Darkat për te gjitha netët, Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor me Muzikë live dhe Argëtim (Pije të Papërfshira) Përdorimi falas i Pishinës së brendshme, SPA dhe Fitnes. Shtesë për Transportin me Autobus €49   Nisje 30 Dhjetor. Qëndrimi 3… Read More Viti i Ri në Lefkadha, 4 Ditë €159, Nisje më 30 Dhjetor.

Tur inaktiv

FOUR POINTS BY SHERATON 5* – KOLASHIN Festat e Nentorit . Cmimi 80 Euro/person

  Ne cmim perfshihet: Akomodim per 2 nete/3 dite ne Premium Room Mengjesi dhe Darka Muzike live me kengetar shqiptar ne darken e dates 28 Nentor Perdorimi i sherbimeve te Resortit Transport me autobus per ne pisten e skive . Ne cmim nuk perfshihet taksa e turistit 1.30 Euro/person/dita, 0.50 Euro/femija/dita . Femijet 0-6.99 vjec… Read More FOUR POINTS BY SHERATON 5* – KOLASHIN Festat e Nentorit . Cmimi 80 Euro/person

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Berlin, 5 Ditë €499, Nisja më 29 Dhjetor

  Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Podgoricë – Berlin – Podgoricë. Fjetje 1 natë në Dresden dhe 3 netë në në Berlin. Transferta Tiranë – Podgorice – Tiranë, Transfertat dhe Shëtitjet me autobus në Gjermani. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Gjermani Dita e Parë, 29 Dhjetor 2019: Nisja me Autobus nga Tirana në… Read More Viti i Ri në Berlin, 5 Ditë €499, Nisja më 29 Dhjetor

Udhetim aktiv

Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €129, Nisje më 22 Dhjetor.

  Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar   Bullgari Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel. Dita e dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë… Read More Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €129, Nisje më 22 Dhjetor.

Udhetim aktiv

Krishtlindjet në Sarajevë dhe Beograd, 4 Ditë €129. Nisja më 22 Dhjetor

  Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit   Serbi Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Medjugorje. Vizitë e Katedrales… Read More Krishtlindjet në Sarajevë dhe Beograd, 4 Ditë €129. Nisja më 22 Dhjetor

Udhetim aktiv

Krishtlindjet në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisja më 22 Dhjetor.

  Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevë, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natë në Neum, 1 natë në Zagreb dhe 1 natë në Sarajevë. Mëngjese dhe Darkat në Hotel. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,… Read More Krishtlindjet në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisja më 22 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri ne Selanik. Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 €

  Vizitohen: Kastoria-Selanik-Edessa-Meteora Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 € Dita 1 Nisja nga Tirana ne oren 10:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices . Pas procedurave kufitare nisja drejt Selanikut.Gjate rruges vizite ne qytetin Kosturit . Kosturi është i famshëm për vendndodhjen e tij të bukur dhe kishat e shumta mesjetare. Qyteti shtrihet pergjate… Read More Viti i Ri ne Selanik. Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 €

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

LIQENET E BELSHIT- PARKU KOMBETAR DIVJAKE-KARAVASTA.  Diel 3 Nentor2000 Leke

Nje udhetim qe nuk duhet humbur ne 2 zona qe ofrojne shume si destinacione teper atraktive. Programi Nisja nga Tirana ora 08:00 tek Kafe Flora Rruga Durresit. Rruges ndalojme per nje pushim ne Liqenin e Belshit rreth 30-40 minuta Vazhdojme udhetimin dhe ndalesa e radhes rreth 15-20 min ne Liqenin e Seferanit Rruges nje tjeter… Read More LIQENET E BELSHIT- PARKU KOMBETAR DIVJAKE-KARAVASTA.  Diel 3 Nentor2000 Leke

Tur inaktiv

Vjeshtë në Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299, Nisja më 25 Nëntor

  Vizitohet: Hong Kong dhe Maccau. Fjetje: 4 netë në Hong Kong dhe 1 natë në Macau. Fluturimi Tiranë – Fnakfurt – Hong Kong – Tiranë, me Lufthansa. Mëngjeset në Hotele, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Kine Dita e Parë, 25 Nëntor 2019: Udhëtimi me avion për në Hong Kong.… Read More Vjeshtë në Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299, Nisja më 25 Nëntor

Tur i momentit

SELANIK 2 DITE 69 EUR

  VIZITOHEN: KOSTUR – SELANIK 📛 Datat: 2-3 NENTOR, 9-10; 16-17; 23-24; 28-29; 29-30; 30-1; 7-8; DHJETOR; 8-9; 14-15; 21-22; 24-25; 28-29; Dita 1: Nisja ne oren 4 ne mengjes tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese per kafe gjate rruges. Kalimi i pikes kufitare do te behet nga Kapshtica. Ndalesa rruges per kafe, dreka ne Kostur.… Read More SELANIK 2 DITE 69 EUR

Udhetim aktiv

Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë – Bazel – Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet Zvicer Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në… Read More Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Tur inaktiv

Vjeshtë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 27 Nëntor.

  Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natë në Bazel dhe 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë – Mynih – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit   Gjermani Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Mynih. Nisja më 10.00 – Mbrritje më 12.00. Nisja për… Read More Vjeshtë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 27 Nëntor.

Udhetim aktiv

Krishtlindjet në Paris, 5 Ditë €499, Nisja më 22 Dhjetor.

  Vizitohet: Paris. Fjetje 4 Netë në Paris. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Direkt me avion Tiranë – Paris – Tiranë Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit   France Programi për Nisje më 22 Dhjetor Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 19:25. Mbrritja në Paris në 22:05.… Read More Krishtlindjet në Paris, 5 Ditë €499, Nisja më 22 Dhjetor.

Udhetim aktiv

Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 4 Ditë €339, Nisja më 24 Dhjetor

  Vizitohet: Vjenë dhe Budapest. Fjetje 1 natë në Vjenë dhe 2 netë në Budapest. Fluturimi direkt: Ohër – Vjenë dhe Budapest – Tiranë. Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit   Hungari Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest. Nisja më 15:00 – Mbrritje në Budapest më 16:25.… Read More Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 4 Ditë €339, Nisja më 24 Dhjetor

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

Ujevara e Bogoves CDO TE DIELE 24, 28,29,30 nentor 1900 lek personi

  Informacion Ujevara e Bogoves ndodhet poshte fshatit Bogove nga ku ka marre edhe emrin. Flitet qe burimet e saja te jene nga Mali i Tomorrit 2416m. Ujevara ka nje lartesi rreth 20m dhe poshte saj nga rrjedha e ujit formon nje pishine te kristale. Bukuria joshese e Ujevares ka terhequr shume vizitore, vendas dhe… Read More Ujevara e Bogoves CDO TE DIELE 24, 28,29,30 nentor 1900 lek personi

Krociere

Kroçiere në Lumenj në Francë, 11 ditë nga €1275, nga Lion në Lion, Nisje çdo muaj.

Lundrimi me Kroçieren: Phoenix, MS Gloria. Ndalesa në: Macon – Chalon-sur-Saune – Chalon-sur-Saune – Lion – Tournon – Tournon – Le Pouzin – Viviers – Avignon – Avignon – Arles – Arles – Martigues – Martigues – Viviers – La Voulte – Tournon – Vienne – Vienne. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre… Read More Kroçiere në Lumenj në Francë, 11 ditë nga €1275, nga Lion në Lion, Nisje çdo muaj.

Krociere

Kroçiere në Izrael dhe Egjipt, 12 ditë €1260, nga Athina në Athinë, Nisja më 1 Nëntor.

Kroçiere në Izrael dhe Egjipt, 12 ditë €1260, nga Athina në Athinë, Nisja më 1 Nëntor. Lundrimi me Kroçieren: Pullmantur Horizon. Ndalesa në: Limassol, Qipro, – Haiffa, Tel Aviv, Izrael, – Port Said, Alexandria, Egjipt, – Marmaris, Bodrum, Turqi, – Santorini, Greqi.. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord… Read More Kroçiere në Izrael dhe Egjipt, 12 ditë €1260, nga Athina në Athinë, Nisja më 1 Nëntor.

Greqi, Krociere

Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

  Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699. Nisje 19, 26 Gusht, nga Pireus, Athinë, nga Pireus, Athinë. Ndalesa në Mykonos, Milos, Santorini, Kretë dhe Kushadasi. Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal në Ultra All Inclusive (Mëngjes, Drekë, Darkë, Pije pa limit) Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Pishinë, Sauna dhe aktivitete… Read More Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

RIVIERA E BUKUR‬ ‪SHQIPTARE‬ ME SKAF‬ NISJE CDO E PREMTE (2 NETE & 3 DITE) 99 EURO‪

Datat e nisjes:  30 Gusht; 6, 13, 20, 27 Shtator PROGRAMI DITA‬ I NISJA NE OREN 17.00 LICEU ARTISTIK “JORDAN MISJA” RR. ELBASANIT; PUSHIM I SHKURTER PER KAFE GJATE RRUGES; MBERRITJA RRETH ORES 20.30 NE HOTEL, AKOMODIMI; 21.00 DARKA ME MUZIKE; DITA II: 8.30 MENGJESI (BUFFET) 9.00 PLAZH DRYMADES; 10.00 ‪‎SHPELLA PIRATEVE‬ ‪‎GJIPE‬; ‪‎SHPELLA E… Read More RIVIERA E BUKUR‬ ‪SHQIPTARE‬ ME SKAF‬ NISJE CDO E PREMTE (2 NETE & 3 DITE) 99 EURO‪

Sharm El Sheikh

Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €429.

  Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor. Çmimi €429 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 2 Korrik. Çmimi €467 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 9, 16, 23, 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht, 3, 10 Shtator. Fluturimi direkt Charter Tiranë – Sharm… Read More Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €429.

Sharm El Sheikh

Regency Plaza Aqua Park and SPA 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €559.

  Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 29 Qershor. Çmimi €559 për person për 6 netë për Nisje më 2, 9 Korrik. Çmimi €579 për person për 6 netë për Nisje më 16 Korrik. Çmimi €589 për person për 6 netë për Nisje më 23, 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht,… Read More Regency Plaza Aqua Park and SPA 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €559.

5*, Alanya

Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €329.

  Zbritje 64% për Nisje deri më 25 Qershor, 53% për Nisje pas 25 Qershor dhe Zbritje €20 për person në Fluturime për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor deri më 20 Korrik. Çmimi Ishte €567 – Bëhet €329 për person për 6 netë Nisje 18, 21, 25 Qershor. Çmimi Ishte €594 – Bëhet €389… Read More Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €329.

Udhetim inaktiv

Zbritje €300 për Nisje më 7 Gusht. Plazh në Larnaca, Qipro, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €399.

  – Fjetje 7 Netë në Hotel 3*, – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, – Fluturimi Direkt Shkup – Larnaca – Shkup, – Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Larnacës në Hotel.       Qipro Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e… Read More Zbritje €300 për Nisje më 7 Gusht. Plazh në Larnaca, Qipro, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €399.

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

Liqenet e Belshit; E SHTUNE & E DIELE 1700 LEK. 9,10,16,17,23,24,28,29,30 Nentor

PROGRAMI   Nisja ne oren 09:00 nga Tirana. Ndalesa e pare do te behet ne qytezen e Belshit, rreth nje ore. Kohe per te pire kafe dhe shetitur rreth liqenit. Me pas vazhdojme te vizitojme dy liqene te tjera prane Belshit, fillimisht liqenin e Seferanit dhe me pas Liqenin e Merhojes. Mundesi per aktivitet sportive… Read More Liqenet e Belshit; E SHTUNE & E DIELE 1700 LEK. 9,10,16,17,23,24,28,29,30 Nentor

Udhetim inaktiv

Verë në Spanjë dhe Portugali, 13 Ditë €599, Nisja më 24 Gusht.

  Vizitohen: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë Madrid, 1 natë Porto, 1 natë Lisbonë, 1 natë Malaga, 1 natë Valencia, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në… Read More Verë në Spanjë dhe Portugali, 13 Ditë €599, Nisja më 24 Gusht.

Krociere

Eksperiencë Romantike në Kroçiere në Normandi në Francë, 8 ditë €899, nga Paris në Paris, Nisja çdo të Shtunë, gjatë gjithë sezonit.

Lundrimi me Kroçieren: Nicko, MS Seine Comtesse. Ndalesa në: Les Andelys, Caudebec-en-Caux, Rouen, Vernon. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere të papërfshira.   7netë 26.10.19 Eksperiencë romantike në Normandi 8 ditë nga/në Parisnë bordin e »MS… Read More Eksperiencë Romantike në Kroçiere në Normandi në Francë, 8 ditë €899, nga Paris në Paris, Nisja çdo të Shtunë, gjatë gjithë sezonit.

Krociere

Kroçiere Costa Deliziosa në Mikonos dhe Santorini, 8 ditë nga €649, nga Dubrovnik në Dubrovnik, Nisja çdo të Shtunë nga Dubrovnik, nga 1 Qershor deri më 5 Tetor.

Kroçiere Costa Deliziosa në Mikonos dhe Santorini, 8 ditë nga €649, nga Dubrovnik në Dubrovnik, Nisja çdo të Shtunë nga Dubrovnik, nga 1 Qershor deri më 5 Tetor. Lundrimi me Kroçieren: Costa Luminosa. Ndalesa në: Venecie, Bari, Korfuz, Santorini, Cyclades – Mikonos. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord… Read More Kroçiere Costa Deliziosa në Mikonos dhe Santorini, 8 ditë nga €649, nga Dubrovnik në Dubrovnik, Nisja çdo të Shtunë nga Dubrovnik, nga 1 Qershor deri më 5 Tetor.

Krociere

Kroçiere MSC Poezia në Ishujt Kanarie, 13 ditë nga €749, nga Gjenova në Gjenova.

Kroçiere MSC Poezia në Ishujt Kanarie, 13 ditë nga €749, nga Gjenova në Gjenova. Lundrimi me Kroçieren: MSC Poesia. Ndalesa në: Marseille, Barcelonë, Kasablanka, Santa Cruz de Tenerife – Tenerife, Funchal – Ishulli Madeira, Malaga, Civitavecchia – Romë. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa… Read More Kroçiere MSC Poezia në Ishujt Kanarie, 13 ditë nga €749, nga Gjenova në Gjenova.

Krociere

Deti Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €789, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 17 Gusht.

7netë 17.8.19 Deti balltik dhe Shtetet Balltike 8 ditë nga/në Stockholmnë bordin e »Costa Magica« koha e udhëtimit: 17.8.19 – 24.8.19 Operatori: Costa Cruises   Kabinë e brendshme Kabinë e jashtme Kabinë me ballkon Mini Suitë Suitë 649 € 799 € 1.049 € 1.379 € 1.999 € fillon nga € për person në kabinë/dhomë dyshe   Kroçiere: 17.8.19 – 24.8.19… Read More Deti Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €789, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 17 Gusht.

Tur inaktiv

Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 11, 18, 25 Tetor, 1, 8, 15, 22, 28, 29 Nëntor.

Vizitohet: Korfuz. Nisja më 20, 27 Shtator, 4, 11 Tetor – €79 Telemachos 2* Superior, All Inclusive. – €119 Messonghi 3* Superior, All Inclusive. Fjetje 2 netë në All Inclusive. (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira), Vajtje – Ardhje me Autobus dhe Traget.   Greqi Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më… Read More Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 11, 18, 25 Tetor, 1, 8, 15, 22, 28, 29 Nëntor.

Tur inaktiv

Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €89, Nisja më 28, 29 Nëntor; 7, 24 Dhjetor.

Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €89, Nisja më 28, 29 Nëntor. Fjetje 2 Netë në Hotel Holiday Village 4*S në Ulqin, – All Inclusive ( Mëngjese – Dreka – Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit) – Festim me DJ dhe Pije të përfshira. – Pishinë e Brendshme me Ngrohje. Shtesa për Vajtje-Ardhje me… Read More Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €89, Nisja më 28, 29 Nëntor; 7, 24 Dhjetor.

Kemer

Erkal Resort 4* – Kemer

Zbritje 45% për Nisje 17 Maj, 35% për Nisje pas 17 Maj për Rezervime të Hershme deri 31 Maj. Çmimi Ishte €404 – Bëhet €295 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 17, 24, 31 Maj. Cmimi Ishte €404 – Bëhet €347 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 7, 11, 14 Qershor. Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.  … Read More Erkal Resort 4* – Kemer

Side

Sea Shell Resort 5* – Side

Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri 30 Prill. Çmimi Ishte €657 – Bëhet €574 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 17 Maj. Çmimi Ishte €699 – Bëhet €613 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 24 Maj. Çmimi Ishte €699 – Bëhet €613 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 31 Maj. Çmimi Ishte €699… Read More Sea Shell Resort 5* – Side

Alanya

Drita Hotel Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €380.

  Zbritje 30% për Nisje deri 25 Maj, 15% për Nisje 26 Maj deri 6 Qershor, 30% për Nisje 7-27 Qershor, 10% për Nisje 28 Qershor deri 14 Korrik, 30% për Nisje 15 Korrik deri 7 Gusht, 35% për Nisje 8 Gusht deri 2 Shtator dhe 20% për Nisje pas 2 Shtator për Rezervime të… Read More Drita Hotel Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €380.

Side

Narcia Resort 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Side, 7 Ditë €415.

Zbritje 20% për Nisje deri 8 Qershor dhe Zbritje 15% për Nisje pas 8 Qershor, Zbritje €30 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Maj dhe €20 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor. Çmimi Ishte €518 – Bëhet €415 për person për 6 netë Nisje 17, 24 Maj. Çmimi Ishte €572… Read More Narcia Resort 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Side, 7 Ditë €415.

Sharm El Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.

Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj. Çmimi €599 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik. Çmimi €579 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 1, 8, 15, 22… Read More Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.

Sharm El Sheikh

Hilton Waterfalls Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €604. Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

  Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €604 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4 Korrik. Çmimi €606 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 11 Korrik. Çmimi €614 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 18, 25 Korrik. Çmimi €652 për person për… Read More Hilton Waterfalls Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €604. Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

Sharm El Sheikh

Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

  Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €499 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik. Çmimi €549 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 1, 8, 15, 22 Gusht. Fluturimi… Read More Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

Alanya

Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €612

Zbritje 25% për Nisje deri më 25 Qershor dhe Zbritje €20 për person në Fluturime për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor deri më 20 Korrik. Çmimi Ishte €749 – Bëhet €612 për person për 6 netë Nisje 18, 21 Qershor. Çmimi Ishte €769 – Bëhet €629 për person për 6 netë Nisje 25 Qershor.… Read More Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €612

Sharm El Sheikh, zbritje

Movenpick Resort 5*L, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €777.

Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor. Çmimi €777 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 2, 9, 16, 23 Korrik. Çmimi €811 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht, 3, 10 Shtator. Fluturimi direkt Charter Tiranë – Sharm El… Read More Movenpick Resort 5*L, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €777.

Sharm El Sheikh, zbritje

Rixos Sharm El Sheikh 5*L, Ultra All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €926

Zbritje 15% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €1036 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik, 1 Gusht. Çmimi €1056 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 8 Gusht. Çmimi €1026 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 15 Gusht. Çmimi €926… Read More Rixos Sharm El Sheikh 5*L, Ultra All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €926