Krociere, Udhetim inaktiv

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor. Lundrimi me Kroçieren: Quantum of the Seas Ndalesa në: Kuala Lumpur, Penang dhe Phuket. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana,… Read More Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

Krociere

Kroçiere në Lumenj në Francë, 11 ditë nga €1275, nga Lion në Lion, Nisje çdo muaj.

Lundrimi me Kroçieren: Phoenix, MS Gloria. Ndalesa në: Macon – Chalon-sur-Saune – Chalon-sur-Saune – Lion – Tournon – Tournon – Le Pouzin – Viviers – Avignon – Avignon – Arles – Arles – Martigues – Martigues – Viviers – La Voulte – Tournon – Vienne – Vienne. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre… Read More Kroçiere në Lumenj në Francë, 11 ditë nga €1275, nga Lion në Lion, Nisje çdo muaj.

Greqi, Krociere

Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

  Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699. Nisje 19, 26 Gusht, nga Pireus, Athinë, nga Pireus, Athinë. Ndalesa në Mykonos, Milos, Santorini, Kretë dhe Kushadasi. Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal në Ultra All Inclusive (Mëngjes, Drekë, Darkë, Pije pa limit) Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Pishinë, Sauna dhe aktivitete… Read More Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

Krociere

Deti Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €789, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 17 Gusht.

7netë 17.8.19 Deti balltik dhe Shtetet Balltike 8 ditë nga/në Stockholmnë bordin e »Costa Magica« koha e udhëtimit: 17.8.19 – 24.8.19 Operatori: Costa Cruises   Kabinë e brendshme Kabinë e jashtme Kabinë me ballkon Mini Suitë Suitë 649 € 799 € 1.049 € 1.379 € 1.999 € fillon nga € për person në kabinë/dhomë dyshe   Kroçiere: 17.8.19 – 24.8.19… Read More Deti Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €789, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 17 Gusht.

Krociere

Costa Smeralda – Inagurohet në Nëntor 2019, Kroçiere në Mesdhe, 7 ditë €599, nga Romë në Romë, Nisja më 8 Nëntor.

Costa Smeralda – Inagurohet në Nëntor 2019, Kroçiere në Mesdhe, 7 ditë €599, nga Romë në Romë, Nisja më 8 Nëntor. Ndalesa në: Savona, Marseille, Barcelonë, Palma. Lundirmi me Kroçieren Costa Smeralda. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për… Read More Costa Smeralda – Inagurohet në Nëntor 2019, Kroçiere në Mesdhe, 7 ditë €599, nga Romë në Romë, Nisja më 8 Nëntor.

Krociere

Netët e Bardha në Detin Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €749, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 15 Qershor.

Netët e Bardha në Detin Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €749, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 15 Qershor. Lundrimi me Kroçieren: Costa Magica Ndalesa në: Helsinki, Shën Petërsburg, Tallinn. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale.   7 netë 15.6.19 Deti balltik dhe… Read More Netët e Bardha në Detin Balltik dhe Shtetet Balltike, 8 ditë €749, nga Stockholm në Stockholm, Nisja më 15 Qershor.

Krociere

Pranverë me Kroçiere në Tajlandë, 5 ditë €309, nga Singapore në Singapore, Nisja më 6 Maj

Pranverë me Kroçiere në Tajlandë, 5 ditë €309, nga Singapore në Singapore, Nisja më 6 Maj. Lundrimi me Kroçieren: Voyage of the Seas Ndalesa në: Penang dhe Phuket. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere dhe Viza… Read More Pranverë me Kroçiere në Tajlandë, 5 ditë €309, nga Singapore në Singapore, Nisja më 6 Maj

Krociere

Romancë me Kroçiere në Ishujt Tahiti, 8 ditë €2994, nga Papeete në Papeete, Nisja më 31 Gusht.

Romancë me Kroçiere në Ishujt Tahiti, 8 ditë €2994, nga Papeete në Papeete, Nisja më 8 Qershor. Lundrimi me Kroçieren Luksoze: Paul Gauguin Ndalesa në: Hauhine, Tahaa, Bora Bora dhe Moorea. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për në… Read More Romancë me Kroçiere në Ishujt Tahiti, 8 ditë €2994, nga Papeete në Papeete, Nisja më 31 Gusht.

Krociere

Kroçiere pa Viza në Karaibe, 8 ditë €509, nga Pointe-à-Pitre në Pointe-à-Pitre, Nisja më 23 Mars.

Ndalesa në: Philipsburg, Sint Maarte, La Romana. Ishulli Catalina, St. Kitts, St. John’s – Antigua dhe Barbuda, Fort-de-France. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere dhe Vizat të papërfshira.   7 netë 23.3.19 Karaibe Jugore 8 ditë nga/në… Read More Kroçiere pa Viza në Karaibe, 8 ditë €509, nga Pointe-à-Pitre në Pointe-à-Pitre, Nisja më 23 Mars.

Krociere

Kroçiere, 8 ditë €359, nga Bari në Bari, Nisja më 9 Dhjetor

Ndalesa në: Athinë, Katakolon, Kotor, Split, Venecie.   koha e udhëtimit: 9.12.18 – 16.12.18 Operatori: Costa Cruises Kabinë e brendshme Kabinë e jashtme Kabinë me ballkon Mini Suitë Suitë 359 € 539 € 659 € 929 € 1.179 € fillon nga € për person në kabinë/dhomë dyshe   Kroçiere: 9.12.18 – 16.12.18 # DITË PORT PËR KROÇIERE NË NGA 1… Read More Kroçiere, 8 ditë €359, nga Bari në Bari, Nisja më 9 Dhjetor

Krociere

Kroçiere, 4 ditë €199, nga Savona në Savona, Nisja më 12 Nëntor. Ndalesa në: Marsejë dhe Barcelonë.

Kroçiere, 4 ditë €199, nga Savona në Savona, Nisja më 12 Nëntor. Ndalesa në: Marsejë dhe Barcelonë. Lundrimi me Kroçieren neo Riviera.   3netë 12.11.19 Mesdheu Perëndimor 4 ditë nga/në Savonanë bordin e »Costa neoRiviera« koha e udhëtimit: 12.11.19 – 15.11.19 Operatori: Costa Cruises Kroçiere: 12.11.19 – 15.11.19 # DITË PORT PËR KROÇIERE NË NGA… Read More Kroçiere, 4 ditë €199, nga Savona në Savona, Nisja më 12 Nëntor. Ndalesa në: Marsejë dhe Barcelonë.

Krociere

Kroçiere në Lumin Rhine, 6 ditë €749, nga Këln në Këln, Nisja më 16 Mars.

  Kroçiere në Lumin Rhine, 6 ditë €749, nga Këln në Këln, Nisja më 16 Mars. Lundrimi me Kroçieren: A-Rosa Aqua. Ndalesa në: Antwerp – Belgjikë, Amsterdam – Hollandë, Dusseldorf – Gjermani. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana, Transferta për… Read More Kroçiere në Lumin Rhine, 6 ditë €749, nga Këln në Këln, Nisja më 16 Mars.

Greqi, Krociere

Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Ditë

  Kroçiere në Grup në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. – Nisje më 1 Shtator – 6 Ditë €479 Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi. Në pagesë përfshihen: – Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus. – Akomodim në Kroçieren Celestyal për 5 ditë Lundrim, 4 netë fjetje. – Mëgjeset, Drekat dhe Darkat… Read More Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Ditë