Tur i momentit

PRAGE 5 DITE €359 VIZITOHET: PRAGE , VIENA , BUDAPEST , BRATISLAVA DATA E UDHETIMIT: 3 – 7 MARS

  DITA E PARË, Takimi me stafin tone behet ne oren 12:30 te drekes ne Airportin Nene Tereza Tirane. Nisja nga Tirana ne oren 15:00 dhe mberritja ne Budapest ne oren 16:30. Pas procedurave , te orientuar nga guida shqiptare do te bashkohemi me autobusin vendas per tu nisur drejt qytetit te Bratislaves. Akomodimi ne… Read More PRAGE 5 DITE €359 VIZITOHET: PRAGE , VIENA , BUDAPEST , BRATISLAVA DATA E UDHETIMIT: 3 – 7 MARS

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

LEFKADA – PARGA – PREVEZA – JANINE 3 DITE €99 ► 6-8 Mars

PROGRAMI: ►Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken .Vazhdimi I udhetimit drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel .Pas konsumimit te darkes ne hotel qendrim I lire per… Read More LEFKADA – PARGA – PREVEZA – JANINE 3 DITE €99 ► 6-8 Mars

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

KORFUZ 3 DITË €89. Festat e marsit.6-8 Mars

  PROGRAMI: ►Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 22:00 te dites se enjte starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. ►Dita e Dyte : Mbërritja në Korfuz në orën 11:30 – 12:00 . Vizite tek pallati i SISIT (Achilleion Palace) , Me… Read More KORFUZ 3 DITË €89. Festat e marsit.6-8 Mars

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

PARKU KRKA – SPLIT – ZADAR – DUBROVNIK 3 DITE €119. Data e nisjes: 6-8 Mars

  Data e nisjes: 6-8 Mars PARKU NATYROR KRKA – SPLIT – ZADAR – TROGIR – DUBROVNIK ►Dita e Parë: Tirane – Dubrovnik  – Trogir Nisja nga Tirana në orën 04:00 të mëngjesit (Nisja nga Durresi ne oren 03:20) Pas kalimit të pikës kufitare të Muriqanit vazhdojmë udhëtim nëpër rivieren e Malit të Zi pa… Read More PARKU KRKA – SPLIT – ZADAR – DUBROVNIK 3 DITE €119. Data e nisjes: 6-8 Mars

Tur i momentit

Earlybooking 5 dite 95€. Date 10 ,14 ,18 ,22 ,26 ,30 Qershor. Per rezervime deri ne date 20 shkurt

  ►DATAT E UDHETIMEVE Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) Ikaros Hotel (All inclusive) Mojo Hotel (Mengjes+darke) Majestic 4* (All Inclusive) White Olive Elite 5* (All Inclusive) 10 – 14 Qershor €95 €109 €109 – – 14 – 18 Qershor €105 €119 €119 – – 18 – 22 Qershor €115 €129 €129 – – 22… Read More Earlybooking 5 dite 95€. Date 10 ,14 ,18 ,22 ,26 ,30 Qershor. Per rezervime deri ne date 20 shkurt

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

DARDHA TUR 1 DITOR CDO E DJELE 1800 LEK; 2,9,16,23 SHKURT

  PROGRAMI   Ora 6.00 Vendi i nisjes: Liceu Artistik, Rr. Elbasanit. Ndalese per kafe dhe pak pushim tek KLUBI I GJUETAREVE dhe me pas vazhdojme rrugetimin tone drejt Dardhes. Mberritja rreth ores 10:00. Nisemi per nje aventure ecjeje ne natyre (hiking) per rreth 60 min, ku na ofrohet nga natyra nje panorame mbreslenese te… Read More DARDHA TUR 1 DITOR CDO E DJELE 1800 LEK; 2,9,16,23 SHKURT

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 39€ & 3 dite 60€; Hotel Izgrev 5*: 55 EUR 2 dite & 95EUR 3 dite. CDO WEEKEND

Datat 2 ditor: ► 6-7 , 7-8 , 14 – 15 , 21 – 22 , 28-29 Mars ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 19-20 , 25-26 Prill Datat 3 ditor: ► 6-8 , 14 – 16 , 20 – 22 , 27-29 Mars ► 3-5 , 10-12 ,18-20 , 24-26 Prill Hotel 4*… Read More Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 39€ & 3 dite 60€; Hotel Izgrev 5*: 55 EUR 2 dite & 95EUR 3 dite. CDO WEEKEND

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Sarajevë, 3 Ditë €99, Cdo te premte

  Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 2 netë në Sarajevë. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Bosnja – Hercegovina Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Mostar, ku vizitohen: Ura e Mostarit,… Read More Sarajevë, 3 Ditë €99, Cdo te premte

Bore Bullgari, Tur i momentit

SKI & RELAX NE BANSKO (3 NETE & 4 DITE) Hotel 4* 149 EUR/personi

PROGRAMI   DITA 1: Nisja ne 6.00 nga Liceu Artistik “Jordan Misja” Tirane. Kalimi I kufirit ne piken Doganore te Qafe Thanes. Ndalese e shkurter per kafe gjate rruges Udhetimi jone do te vazhdoje drejt Shkupit dhe me pas drejt Banskos, Bullgari. Mberritja ne hotel dhe akomodimi. Darka ne hotel. Pas darkes frekuentim i lire… Read More SKI & RELAX NE BANSKO (3 NETE & 4 DITE) Hotel 4* 149 EUR/personi

Bore Maqedoni, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (2 NETE & 3 DITE) 99 €;

  ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29   DITA 1 Nisja ne mengjes 7.00 prane Liceut Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese e shkurter per kafe ke Klubi i Gjuetareve. Kalimi i pikes kufitare te Qafe Thanes. Me pas… Read More SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (2 NETE & 3 DITE) 99 €;

Bore Kosove, TUR 1 DITOR, Tur i momentit

SKI NE BREZOVICE, CDO E SHTUNE DHE E DJELE Mars 7,8,14,15. 15€

  PROGRAMI: Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6 ne mengjes ke Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit me minibus komod AC. Ndalesa e pare behet ne Kukes ne nje restaurant prane lugines se lumit Drin. Me pas vazhdojme rrugen e Kombit dhe kalojme doganen ne QafeMorine dhe vazhdojme drejt Prizrenit. Sipas deshires se… Read More SKI NE BREZOVICE, CDO E SHTUNE DHE E DJELE Mars 7,8,14,15. 15€

Bore Kosove, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Rugova SKI & RELAX, EXPLORE, MANASTIRI DECANIT, BOGE, RUGOVE, UJEVARA E LUMIT DRIN, HOTEL 4**** HB. Ture 2 dhe 3 ditor

  Datat 2 ditor:    SHKURT: 1, 8, 15, 22, 29 Datat 3 ditor: 3-5 Janar   Akomodimi ne hotel MAGRA AUSTRIA BOGE 4*; DUKAGJINI 5 * PEJE, Akomodimi ne vila 2 dite 45€; 3 dite 80€ Hoteli disponon pishine, Jakuzzi, Sauna, Hamam, Palester   PROGRAMI Dita 1: Nisja behet tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr.… Read More Rugova SKI & RELAX, EXPLORE, MANASTIRI DECANIT, BOGE, RUGOVE, UJEVARA E LUMIT DRIN, HOTEL 4**** HB. Ture 2 dhe 3 ditor

Tur i momentit, TURE

Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

PROGRAMI Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 00.00 te nates te nje dite me pare dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalese e shkurter  ne hyrje te qytetit dhe vazhdim I rruges drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel. Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Vizitë panoramike me… Read More Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

️SKI NE POPOVA SAPKA, KODRA E DIELLIT HOTEL SCARDUS 4**** HB 2 dite 59 EUR; & 3 dite 109 EUR

  Datat e nisjeve: 2 dite: ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 3 dite: ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29… Read More ️SKI NE POPOVA SAPKA, KODRA E DIELLIT HOTEL SCARDUS 4**** HB 2 dite 59 EUR; & 3 dite 109 EUR

Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, Tur i momentit

SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (1 NATE & 2 DITE) 55 €; DATAT: 11, 18, 25 Janar

Datat e nisjeve: 2 dite: ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29   DITA 1 Nisja ne mengjes 7.00 prane Liceut Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese e shkurter per kafe ke Klubi i Gjuetareve. Kalimi i… Read More SKI & RELAX MANASTIR (BITOLA) HOTEL 4☆☆☆☆ (SPA LUX) JANAR (1 NATE & 2 DITE) 55 €; DATAT: 11, 18, 25 Janar

Bore Maqedoni, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

FUNDJAVE LUX IZGREV AQUAPARK & SPA RELAX NE STRUGE DHE SKI NE MAVROVE 2 dite 55EUR & 3 dite 99 EUR

  Datat: 2 dite: ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 3 dite: ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29    … Read More FUNDJAVE LUX IZGREV AQUAPARK & SPA RELAX NE STRUGE DHE SKI NE MAVROVE 2 dite 55EUR & 3 dite 99 EUR

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

  Datat e nisjes: Nisje më: 7 & 14 MARS   Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit   Bullgari Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në… Read More Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

TUR KULTUROR 1 DITOR STRUGE OHER 15 EURO Datat: MARS 7; 8; 14; 15; 22; 29

  Vendi i nisjes: Liceu Artistik, Rr. Elbasanit ne oren 06.00 me minibus ose autobus komod AC. Ndalese per kafe dhe pak pushim tek KLUBI I GJUETAREVE dhe me pas vazhdojme rrugetimin tone drejt Maqedonise. Pas procedurave kufitare i drejtohemi qytetit te bukur te Struges qe shtrihet buze liqenit te Ohrit. Struga eshte nje qytet… Read More TUR KULTUROR 1 DITOR STRUGE OHER 15 EURO Datat: MARS 7; 8; 14; 15; 22; 29

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 50 EUR Datat: 7-8; 8-9; 14-15; 21-22; 28-29 MARS

Datat: ►Cmimi Me Mengjes €50 ►Cmimi Me Mengjes + Darke €55   DITA 1: Nisja nga Tirana ne 05:00 te mengjesit, me ndalesa te shkurtera rruges drejt Janines. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës. Mberritja ne Janine. Vizite e qytetit me monumentet kryesore: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret, Sinagoga dhe Xhamitë e vjetra. Dreka… Read More JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 50 EUR Datat: 7-8; 8-9; 14-15; 21-22; 28-29 MARS

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

LIQENI MATKA 55 EUR NISJE CDO E SHTUNE TUSHEMISHT SHEN NAUM OHER TETOVE LIQENI MATKA SHKUP STRUGE; 2 Dite; Nisje 7, 8, 14, 21, 28 mars

  Dita 1. Nisja ne mengjes ke Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit ne oren 6:00 drejt Maqedonise. Gjate rruges ndalesa per kafe, ndalese ne Tushemisht. Kalimi i kufirit ne piken kufitare te Tushemishtit. Ndalese ke manastiri i Shen Naumit, me pas vazhdojme drejt Ohrit. Vizite E qytetit dhe e kalase. Dreka e lire buze… Read More LIQENI MATKA 55 EUR NISJE CDO E SHTUNE TUSHEMISHT SHEN NAUM OHER TETOVE LIQENI MATKA SHKUP STRUGE; 2 Dite; Nisje 7, 8, 14, 21, 28 mars

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

FESTAT E MARSIT ne Malin e Zi duke filluar me 39. ULQIN SHENSTEFAN BUDVA KOTORR (1NATE& 2 DITE)

Datat e Nisjeve: Datat 2 ditor: Mars 7, 8, 14,21, 28   39 €/p Akomodim në Hotel 3 * Ulqin ose Budva 3* 45 €/p Akomodim në Hotel 4 * 55 €/p Akomodim në Hotel 4 * Budva Hotel Bracera 4* LUX+SPA; Vizitohet : Ulqin Shen Stefan, Kotorr, Budva; Perast Dita 1: Nisja nga Tirana… Read More FESTAT E MARSIT ne Malin e Zi duke filluar me 39. ULQIN SHENSTEFAN BUDVA KOTORR (1NATE& 2 DITE)

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

SHENSTEFAN‬ – ‪BUDVA‬ –‪KOTORR‬ – PERAST CDO E DJELE 15 EUR (SHETITJE ME VARKE E ISHUJVE PERAST opsionale me pagese ekstra). Datat: 7, 8, 14 Mars 15, 21, 22, 28,29

  Ora 6.00 Nisja nga Tirana ►Vendi i nisjes: Liceu Artistik, Rr. Elbasanit ora 6.00. Pas kryerjes se procedurave kufitare ne Muriqan. ►Gjate rruges bejme nje ndalese e ne Ishullin e njohur ne Shen Stefan. Me pas vazhdojme udhetimin drejt ishullit te bukur Perast ku me anije do vizitojme manastirin Zonja ne Shkemb. ►Pas Perastit… Read More SHENSTEFAN‬ – ‪BUDVA‬ –‪KOTORR‬ – PERAST CDO E DJELE 15 EUR (SHETITJE ME VARKE E ISHUJVE PERAST opsionale me pagese ekstra). Datat: 7, 8, 14 Mars 15, 21, 22, 28,29

Bore Kosove, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

SKI & RELAX NE MALETESHARRIT PREVALLE-BREZOVICE -PRIZREN. 2 Dite €55, 3 dite 99€ (hotel Sharri SPA)

[huge_it_slider id=”2 “   Vizitohen: Brezovice – Prevalle – Prizren Datat: 2 dite: ► Shkurt 22-23 29 – 1 Mars ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 3 dite: ► Shkurt  21-23 28 – 1 Mars ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29   Akomodimi ne hotel 4* ne Prizren 2… Read More SKI & RELAX NE MALETESHARRIT PREVALLE-BREZOVICE -PRIZREN. 2 Dite €55, 3 dite 99€ (hotel Sharri SPA)