Tur inaktiv

Vjeshtë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 25 Nëntor

Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya. Fjetje dhe Mengjeset në Hotele 5* 3 Netë në Bangkok dhe 2 Netë në Pattaya. Shëtitje dhe Transferta me Autobus, Fluturimi Shkup – Bangkok nëpërmjet Doha, me Qatar Airways.. Guidë Shqiptare dhe Tajlandeze gjatë gjithë Udhëtimit. Transferta me Autobus për në Shkup   Tajlande Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana… Read More Vjeshtë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999, Nisja më 25 Nëntor

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

FRESKI & RELAX NE BJESHKET E BUKURA TE LEPUSHES, KELMENDIT, PLAVES DHE GUCISE TUR 2 DITOR 55 EUR & TUR 3 DITOR 79 EUR ( 2NETE&3DITE) ORA 16.30

  3 ditor datat e nisjes: 2 ditor datat e nisjes:   9, 16, 23, 28, 30 Nentor   PROGRAMI: Dita 1: Nisja behet ne oren 06:00 nga Tirana tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ne Shkoder do te bejme nje ndalese te shkurter per kafe dhe me pas do te nisemi per ne Tamare.… Read More FRESKI & RELAX NE BJESHKET E BUKURA TE LEPUSHES, KELMENDIT, PLAVES DHE GUCISE TUR 2 DITOR 55 EUR & TUR 3 DITOR 79 EUR ( 2NETE&3DITE) ORA 16.30

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

UJEVARA E SOTIRES TUR 1 DITOR E DJELE 1500 LEK Datat: 24, 28,29,30 nentor

  Ujevara e Sotires eshte një ujëvarë unike,jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Ballkan. Sepse në ujëvarën e Sorirës rredhia e ujit është horizontale dhe jo vertikale si zakonisht. Një ujëvarë që të mahnit me madhështinë e saj dhe me bukurinë e rrallë, e klasifikuar edhe si monument natyre (e mbrojtur nga ligji per… Read More UJEVARA E SOTIRES TUR 1 DITOR E DJELE 1500 LEK Datat: 24, 28,29,30 nentor

Tur inaktiv

Vjeshtë në Amsterdam, 4 Ditë 359, Nisja më 29 Nëntor

Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje 3 netë në Amsterdam. Fluturimi me avion direkt Tiranë – Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit   Hollande Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 20:30. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:20. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në… Read More Vjeshtë në Amsterdam, 4 Ditë 359, Nisja më 29 Nëntor

TUR 2 DITOR, Tur inaktiv

WEEKEND MANASTIRI DECANIT BOGE RUGOVE UJEVARA E LUMIT DRIN HOTEL 4**** HB 60 EUR. Datat Nentor: Krishtlindjet 24 Dhjetor

  PROGRAMI Dita 1: Nisja behet tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit, ne oren 7:00 ne mengjes. Ndalesa e pare do behet ne nje nga Restaurantet ne Kukes prane grykderdhjes te lumit Drin dhe me pas do vazhdojme rrugen e Kombit. Gjate rruges do bejme dhe nje ndalese te shkurter ne qytetin e Pejes… Read More WEEKEND MANASTIRI DECANIT BOGE RUGOVE UJEVARA E LUMIT DRIN HOTEL 4**** HB 60 EUR. Datat Nentor: Krishtlindjet 24 Dhjetor

Tur inaktiv

Verë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 27 Nëntor

Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento. Lundrimi me Traget Durrës – Bari dhe Sorrento – Kapri. Transfertat me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Itali Dita e Parë: Nisja me traget nga Durrësi në orën 22.00. Lundrimi për në Bari.… Read More Verë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 27 Nëntor