TUR 2 DITOR, Tur inaktiv

PRISHTINE, KOSOVE & CDO FUNDJAVE 55 EUR Datat: DHJETOR: 15-16, 22-23, 24-25, 29-30

  Tirane – Ujevara e Mirushes – Prekaz – Prishtine – Qyteti Antik i Ulpianes – Shpella e Gradimes – Malet e Sharrit – Prevalle Nje udhetim Festiv per festat e Nentorit ( 1 Nate & 2 Dite). Programi: Dita 1: Nisja behet nga Tirana ne oren 06:30 Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. .… Read More PRISHTINE, KOSOVE & CDO FUNDJAVE 55 EUR Datat: DHJETOR: 15-16, 22-23, 24-25, 29-30

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 39€ & 3 dite 60€; Hotel Izgrev 5*: 55 EUR 2 dite & 95EUR 3 dite. CDO WEEKEND

Datat 2 ditor: ► 6-7 , 7-8 , 14 – 15 , 21 – 22 , 28-29 Mars ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 19-20 , 25-26 Prill Datat 3 ditor: ► 6-8 , 14 – 16 , 20 – 22 , 27-29 Mars ► 3-5 , 10-12 ,18-20 , 24-26 Prill Hotel 4*… Read More Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 39€ & 3 dite 60€; Hotel Izgrev 5*: 55 EUR 2 dite & 95EUR 3 dite. CDO WEEKEND

Udhetim inaktiv

Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

  Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, Dubrovnik, Zagreb, Vjenë, Bukuresht, Sofje dhe Shkup. Fjetje: 1 natë Zagreb, 1 natë Krakov, 1 natë Vilnius, 1 natë Talin, 2 Netë Shën Petersburg, 2 Netë Moskë, 1 natë Kiev, 1 natë Odesa, 1 natë Bukuresht dhe 1 natë Sofje. Udhëtimi me Autobus… Read More Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

Udhetim inaktiv

Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

  Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Mali Ante me Mëngjese dhe Dreka, Taksat Portuale, €25, nuk janë përfshirë, paguhen në Kroçiere Udhëtimi nga Tirana për në Dubrovnik nuk është përfshirë. Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe jo për të gjitha datat. Zbritja 10% për Rezervime të Hershme deri më… Read More Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

Udhetim aktiv

Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

  Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa. Fjetje: 2 Netë në Bethlehem, 1 natë në Nazareth dhe 1 natë në Tel Aviv. Fluturimi Vajtje – Ardhje me Avion, Tiranë – Tel Aviv nëpërmjet Stambollit, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Mëngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë vendase gjatë udhëtimit.   Izrael PROGRAMI… Read More Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

Tur i momentit, TURE

Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: SHKURT 6, 13, 20, 27, MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

PROGRAMI Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 00.00 te nates te nje dite me pare dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalese e shkurter  ne hyrje te qytetit dhe vazhdim I rruges drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel. Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Vizitë panoramike me… Read More Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: SHKURT 6, 13, 20, 27, MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

Udhetim inaktiv

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €89.

  Turqi PROGRAMI ME 2 NETE FJETJE Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me… Read More Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €89.

TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

  Datat e nisjes: Nisje më: 7 & 14 MARS   Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit   Bullgari Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në… Read More Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

PRIZREN UDHETIM 1 DITOR CDO E DJELE 2000 LEK. 24, 28,29,30 nentor

Nisja në orën 7:00, Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit me furgon komod; Ndalese per kafe ke “Lugina e Drinit”; Pas perfundimit te procedurave doganore udhetojme drejt Prizrenit; Vizitohet ne Prizren: Pazari i Vjetër (Carshia e vjeter), Hamami Turk, Shtëpia e Lidhjes së Prizrenit, Rrapin 400 vjecar, Xhamia e Sinan Pashës, Ura e Gurit, Çezma… Read More PRIZREN UDHETIM 1 DITOR CDO E DJELE 2000 LEK. 24, 28,29,30 nentor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

  Vizitohet: Vjenë, Pragë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë, 2 netë në Pragë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 12.45 – Mbrritje më 14.15.… Read More Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

Udhetim inaktiv

Udhëtim në Stamboll, Hotel 4*, 4 Ditë €249. Nisja më çdo të Enjte dhe të Premte: Shtator – Nëntor.

  Vizitë: Stamboll Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë – Stamboll – Tiranë. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Turqi Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 16.05. Mbërritja në… Read More Udhëtim në Stamboll, Hotel 4*, 4 Ditë €249. Nisja më çdo të Enjte dhe të Premte: Shtator – Nëntor.

Udhetim inaktiv

Krishtlindjet në Bukuresht, 4 Ditë €149. Nisje më 22 Dhjetor.

  Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Rumani Dita e Parë. Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi në… Read More Krishtlindjet në Bukuresht, 4 Ditë €149. Nisje më 22 Dhjetor.

Tur inaktiv

Dubrovnik, 3 Ditë €99

Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 4*në Dubrovnik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë në Budva , dreke e… Read More Dubrovnik, 3 Ditë €99

Udhetim aktiv

Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.

  Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Austri Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore… Read More Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.

Udhetim inaktiv

Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj.

Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj. Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest. Fluturimi direkt Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Hungari Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja… Read More Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj.

Udhetim aktiv

Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë €199, Nisja më 20, 21, 27, 28 Shkurt, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 Mars

  Vajtje në Mëngjes heret, Kthimi në Mbrëmje vonë. Vizitë: Stamboll Fjetje: 2 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë – Stamboll – Tiranë. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit   Nisja më 20, 21, 27, 28 Shkurt, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 Mars   Turqi Dita e Parë: Paraqitja… Read More Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë €199, Nisja më 20, 21, 27, 28 Shkurt, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 Mars

Udhetim aktiv

Pranverë në Berlin, 4 Ditë €329, Nisja më 29 Mars; 5 Ditë €379, Nisja më 27 Prill

  Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig. Fjetje 3 netë në Hotel në Berlin dhe 1 natë në Dresden. Fluturimi me avion Prishtinë – Berlin – Prishtinë. Transferimi me autobus në Aeroportin e Prishtinës. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit   Gjermani PROGRAMI UDHETIMIT 4 DITE/ 3 NETE Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës.… Read More Pranverë në Berlin, 4 Ditë €329, Nisja më 29 Mars; 5 Ditë €379, Nisja më 27 Prill