Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Lefkadha, 4 Ditë €159, Nisje më 30 Dhjetor.

  Hotel Ionian Blue 5* Akomodim per 3 netë qëndrimi, Mëngjeset dhe Darkat për te gjitha netët, Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor me Muzikë live dhe Argëtim (Pije të Papërfshira) Përdorimi falas i Pishinës së brendshme, SPA dhe Fitnes. Shtesë për Transportin me Autobus €49   Nisje 30 Dhjetor. Qëndrimi 3… Read More Viti i Ri në Lefkadha, 4 Ditë €159, Nisje më 30 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Berlin, 5 Ditë €499, Nisja më 29 Dhjetor

  Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig, Potsdam. Fluturimi me avion Podgoricë – Berlin – Podgoricë. Fjetje 1 natë në Dresden dhe 3 netë në në Berlin. Transferta Tiranë – Podgorice – Tiranë, Transfertat dhe Shëtitjet me autobus në Gjermani. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Gjermani Dita e Parë, 29 Dhjetor 2019: Nisja me Autobus nga Tirana në… Read More Viti i Ri në Berlin, 5 Ditë €499, Nisja më 29 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri ne Selanik. Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 €

  Vizitohen: Kastoria-Selanik-Edessa-Meteora Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 € Dita 1 Nisja nga Tirana ne oren 10:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices . Pas procedurave kufitare nisja drejt Selanikut.Gjate rruges vizite ne qytetin Kosturit . Kosturi është i famshëm për vendndodhjen e tij të bukur dhe kishat e shumta mesjetare. Qyteti shtrihet pergjate… Read More Viti i Ri ne Selanik. Nisja :30 Dhjetor Cmimi: 245 €

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor

  Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Mëngjeset në Hotele. Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Hollande Dita… Read More Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor

Udhetim inaktiv

Viti i Ri në Rivierë Olimpike, 4 Ditë €169, Nisja më 31 Dhjetor.

  Greqi  Viti i Ri në Rivierën Olimpike: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. – Hotel Royal Palace Resort & SPA 4*+   3 netë – €169.  Në pagesë përfshihen: 1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papërfshira).… Read More Viti i Ri në Rivierë Olimpike, 4 Ditë €169, Nisja më 31 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Zbritje 10% për Rezervime deri më 10 Dhjetor. Viti i Ri All Inclusive në Ulqin, 3 Ditë: Ishte €149 – Bëhet €134, Nisje më 31 Dhjetor

Zbritje 10% për Rezervime deri më 30 Nëntor. Viti i Ri All Inclusive në Ulqin, 3 Ditë: Ishte €149 – Bëhet €134, Nisje më 31 Dhjetor. Hotel Holiday Village 4*S – Fjetje 2 Netë, – All Inclusive ( Mëngjese – Dreka – Darka dhe Pije pa kufizim gjatë gjithë qëndrimit) – Darka Speciale e Vitit të… Read More Zbritje 10% për Rezervime deri më 10 Dhjetor. Viti i Ri All Inclusive në Ulqin, 3 Ditë: Ishte €149 – Bëhet €134, Nisje më 31 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Vjenë, 3 Ditë €349, Nisja më 31 Dhjetor.

Vizitohet: Vjenë. Fjetje në Hotel 2 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Tiranë – Vjenë – Tiranë. Shëtitje dhe Transferta me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Austri Dita e Parë, 31 Dhjetor 2019: Fluturimi Direkt Tiranë – Vjenë. Nisja më 13.20. – Mbrritje në Vjenë më 15.00. Transfertë për në Hotel. Sistemimi… Read More Viti i Ri në Vjenë, 3 Ditë €349, Nisja më 31 Dhjetor.

Hotele

Viti i Ri 2020 ne Radika Resort 5* (2 nete) ( 31 dhjetor -02 janar 2020) 288 euro

Ne cmim perfshihen: ◆ Mengjesi dhe darka per 2 nete qendrim ◆ Darka Gala e nates se Vitit te Ri, (ushqime dhe pije, birre, vere, raki, pije freskuse, uje) ◆ Muzike live gjate Mbremjes Gala ◆ Fishekzjarret ne mbremjen e dt 31 Dhjetor ◆ Perdorim i saunes, banjo me avull, pishine me uje nga Deti… Read More Viti i Ri 2020 ne Radika Resort 5* (2 nete) ( 31 dhjetor -02 janar 2020) 288 euro

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Kolashin, 3 Ditë €89, 4 Ditë €129. Nisja me 31 Dhjetor

    Viti i Ri në Kolashin: Mbëritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. – Hotel Cile 3* – 2 netë €89, 3 netë €129. Në pagesë përfshihen: 1. Akomodim në hotel per 2 dhe 3 netë qëndrimi; 2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;… Read More Viti i Ri në Kolashin, 3 Ditë €89, 4 Ditë €129. Nisja me 31 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Manastir – Bitola, 3 Ditë €109, Nisje më 31 Dhjetor.

  – Hotel Molika 3*S, – €109. Qëndrimi 2 netë. Mëngjeset dhe Drekat në Hotel. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije të papërfshira); Shtesë €30 për Transporti Vajtje Ardhje dhe Turin.   Maqedoni Dita e Parë, 31 Dhjetor 2018: Nisja nga Tirana për në Bitola.… Read More Viti i Ri në Manastir – Bitola, 3 Ditë €109, Nisje më 31 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Mal të Zi, 2 Ditë €119, 3 Ditë €169, Nisje 31 Dhjetor.

  Mali I Zi Nisje më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 1 dhe 2 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri – Hotel Hilton Podgorica Crna Gora 5* Podgoricë,  1 natë €119, 2 netë – €169 1. Akomodim në Dhoma Standart per 1 ose 2 netë qëndrimi; 2. Mëngjeset. 4. Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31… Read More Viti i Ri në Mal të Zi, 2 Ditë €119, 3 Ditë €169, Nisje 31 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjetor.

Vizitohen: Paris. Fjetje 4 Netë në Paris. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Direkt me avion Tiranë – Paris – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   France Dita e Parë, 29 Dhjetor 2019: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 19:25. Mbrritja në Paris në 22:05. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.… Read More Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjetor.

Udhetim aktiv

Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €89. Viti i Ri në Stamboll 4 Ditë €119, Nisja më 30 Dhjetor

  Turqi PROGRAMI ME 2 NETE FJETJE Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me… Read More Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €89. Viti i Ri në Stamboll 4 Ditë €119, Nisja më 30 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Stamboll, 4 Ditë €269, Nisje më 29, 30 Dhjetor

  Vizitë: 4 Ditë të plota në Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë – Stamboll – Tiranë. Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëimit.   Turqi Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të… Read More Viti i Ri në Stamboll, 4 Ditë €269, Nisje më 29, 30 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Strugë, 2 Ditë €49, 3 Ditë €89, Nisje më 31 Dhjetor.

  Maqedoni Viti i Ri në Srugë: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri – Hotel Beograd 3* – 1 natë €49 dhe 2 netë €89. Në pagesë përfshihen: 1. Akomodim në hotel per 1 natë ose 2 netë qëndrimi; 2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit; 3.… Read More Viti i Ri në Strugë, 2 Ditë €49, 3 Ditë €89, Nisje më 31 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Budva, 3 Ditë €139, 4 Ditë €209, Nisja më 31 Dhjetor

  Mali I Zi Viti i Ri në Budva: Nisje më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 ose 3 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri. – Moskva 4* – Budva, – 2 netë €139, 3 netë €209 1. Akomodim në hotel me Mëngjeset per 2 ose 3 netë qëndrimi; 2. Darkë Speciale për të gjitha netët e Qëndrimit;… Read More Viti i Ri në Budva, 3 Ditë €139, 4 Ditë €209, Nisja më 31 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €189, Nisja më 29 Dhjetor.

  Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Mëngjeset në Hotel. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Dita e Parë, 29 Dhjetor 2019: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë… Read More Viti i Ri në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €189, Nisja më 29 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €139, Nisja më 30 Dhjetor

  – Hotel 3* €139 – Hotel 5* €159 Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar.   Bullgari Dita e parë, 30 Dhjetor 2019: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka… Read More Viti i Ri në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €139, Nisja më 30 Dhjetor

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisje më 30 Dhjetor.

  Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Serbi Dita e Parë, 30 Dhjetor 2019: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Medjugorje.… Read More Viti i Ri në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisje më 30 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti Ri në Vjenë dhe Pragë, 6 Ditë €499, Nisja më 28 Dhjetor.

  Vizitohet: Vjenë, Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë, 2 netë në Pragë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi me avion Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Ceki Dita e Parë, 28 Dhjetor 2019: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 15.00… Read More Viti Ri në Vjenë dhe Pragë, 6 Ditë €499, Nisja më 28 Dhjetor.

Udhetime te gatshme

Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099, Nisje më 26 dhe 30 Dhjetor

Vizitohet: Dubai dhe Abu Dhabi. Vajtje – Ardhje me Avion direkt: Shkup – Dubai – Shkup, Fjetje në Hotel me 4*S, me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus në Dubai dhe Abu Dhabi. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit   Emiratet Arabe GRUPI I Dita e… Read More Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099, Nisje më 26 dhe 30 Dhjetor