Bore Shqiperi, TUR 2 DITOR, Tur i momentit

VOSKOPOJE & DARDHE 6200 LEK ( 1 nate&2 dite)

Datat e nisjeve:

2 dite:

  • ► 6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 Qershor
  • ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 Korrik
  • ► 1-2 , 8-9 , 15-16 , 22-23 , 29-30 Gusht
  • ► 5-6 , 12-13 , 19-20 , 26-27 Shtator

 

PROGRAMI

Dita 1:
NISJA BEHET TEK LICEU ARTISTIK, RR. ELBASANIT NE OREN 7:00 NE MENGJES. NDALESA E PARE DO BEHET NE NJE NGA BAR RESTAURANTET PAS DALJES NGA QYTETI I LIBRAZHDIT.VAZHDOJME RRUGETIMIN TONE DREJT VOSKOPOJES. MBERRITJA NE VOSKOPOJE RRETH ORES 13:30.AKOMODIMI NE HOTEL. DREKA NE NJE NGA RESTAURANTET E FSHATIT. ME PAS DO VAZHDOJME SHETITJEN TONE NEPER VOSKOPOJE VIZITE NE KISHAT BIZANTINE TE KESAJ QYTEZE TE BUKUR. DARKA NE HOTEL ME MUZIKE DHE PRODUKTE TRADICIONALE TE ZONES.
DITA 2:
MENGJESI 8.30-9.00.NISJA DREJT FSHATIT TURISTIK TE DARDHES. MBERRITJA RRETH ORES 10:15. NISEMI PER NJE AVENTURE ECJEJE NE NATYRE PER RRETH 60 MIN,KU NA OFROHET NGA NATYRA NJE PANORAME MBRESLENESE TE FSHATIT DARDHE. DREKA NE DARDHE NE RESTAURANT ME PRODUKTE TRADICIONALE SI DHE PA HARRUAR LAKRORIN E SHIJSHEM DHE TRADICIONAL. PAS DREKES DO TE NISIM UDHETIMIN E KTHIMIT DREJT TIRANES , KU NUK DO TE MUNGOJE NJE VIZITE NE PARISIN E VOGEL DHE SHARMANT TE KORCES (CITY TOUR KORCA) SI DHE NJE KAFE BUZE LIQENIT NE POGRADEC & TUSHEMISHT ( PA HARRUAR TETO OLLGEN NE TUSHEMISHT.

Ne cmim perfshihen:
1. Transporti vajtje-ardhje sipas programit.
2. Akomodim në hotel per 1 nate qendrimi.
3. Mëngjesi dhe darka e ditës së Shtune e shoqeruar me muzike, dreka e dites se djele;
4. Shoqerues gjate gjithe udhetimit.
Ne cmim nuk perfshihet:
✘ Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply