Bore Mal i Zi, TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR

SKI NE ZHABLJAK 3 dite nga 99 Euro; 2 dite 60 euro,

 

– 3 dite – 99 Hotel 3*, Hotel 4* SPA 115€
– 2 dite – 60€, Hotel Hotel3*; Hotel 4** SPA 75€

Datat e nisjeve:

2 dite:

  • ► Shkurt , 1-2 , 8-9 , 14-15 , 15-16 , 22-23 29 – 1 Mars
  • ► Mars 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

3 dite:

  • ► Shkurt , 31 jANAR-2;  7-9; 14-16 , 21-23 28 – 1 Mars
  • ► Mars 6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29

 

PROGRAMI 3 DITOR

 

►DITA 1
Nisja ne 16.00 prane Liceut Artistik “jordan Misja” Rr. Elbasanit. Kalimi I kufirit ne piken Doganore te Hanit te Hotit, Ndalese e shkurter ne Podgorice. Vazhdojme udhetimin drejt qytetit te Zhabljakut. Mberritja ne hotel dhe akomodimi. Darka ne hotel me prodhime tradicionale te qytezes se Zhabljakut.

► DITA 2

Ne mengjes ne oren 8.30 mengjesi dhe ne oren 9 nisemi drejt pistes se skive ne SAVIN KUK, e cila ndodhet 4 km larg Hotelit. Pasi mberrijme atje presim biletat dhe marrim skite ose slitat dhe vazhdojme te skijojme per disa ore.Dreken e konsumojme ne restaurantet tek piska e skive ose sipas deshires ne qytezen e vogel te Zhabjakut. Pasdite kthehemi ne hotel. Mundesi per relaks Sauna, Jakuzzi.Darka ne hotel.

►DITA 3

Mengjesi ne hotel, pas mengjesit nisim shetitjen tone duke eksploruar qytezen e bukur te Zhabljakut dhe Parkun Durmitor, liqenin e zi I rrethuar nga 18 liqene akullnajore, Kanionin e lumit Tara, 82 km i gjate dhe 1300 m i thelle, I cili eshte kanioni me I thelle ne Ballkan dhe ndodhet ne listen e monumenteve natyrore te mbrojtura nga UNESCO. Vazhdojme drejt qytetit te Podgorices. Ndalese per Shopping ne nje nga qendrat Tregtare me te medha ne Ballkan ” DELTA CITY”. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

 

Ne cmim perfshihet:
-Transporti vajtje – ardhje me minibus komod AC;
-Akomodimi ne Hotel per1 nate / 2 nete qendrimi;
-Mengjeset dhe darkat me muzike;
-Transfertat hotel – pista e skive – hotel;
– Guide dhe shoqerues shqiptar;

Ne cmim nuk perfshihet
Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

 

 

Programi 2 ditor

DITA 1: Nisja ne 6.00 ne mengjes prane Liceut Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Kalimi I kufirit ne piken Doganore te Hanit te Hotit, Ndalese e shkurter per kafer prane Rest. Niagares ne Tuz.. Vazhdojme udhetimin drejt qytetit te Zhabljakut Mberritja ne hotel dhe akomodimi me pas nisim shetitjen tone duke eksploruar qytezen e bukur te Zhabljakut dhe Parkun Durmitor, liqenin e zi I rrethuar nga 18 liqene akullnajore, Kanionin e lumit Tara, 82 km i gjate dhe 1300 m i thelle, I cili eshte kanioni me I thelle ne Ballkan dhe ndodhet ne listen e monumenteve natyrore te mbrojtura nga UNESCO. Darka ne hotel me muzike ne hotel me prodhime tradicionale te qytezes se Zhabljakut.
DITA 2: Ne mengjes ne oren 8.30 mengjesi dhe ne oren 9 nisemi drejt pistes se skive ne SAVIN KUK, e cila ndodhet 4 km larg Hotelit. Pasi mberrijme atje presim biletat dhe marrim skite ose slitat dhe vazhdojme te skijojme per disa ore.Dreken e konsumojme ne restaurantet tek piska e skive ose sipas deshires ne qytezen e vogel te Zhabjakut. Pasdite nisim kthimin drejt Tiranes. Ndalese per Shopping ne nje nga qendrat Tregtare me te medha ne Ballkan ” DELTA CITY”. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

 

Ne cmim perfshihet:
-Transporti vajtje – ardhje me minibus komod AC;
-Akomodimi ne Hotel 3 ☆per 1 nate qendrimi
-Mengjesi dhe darka;
-Transfertat hotel – pista e skive – hotel;
– shoqerues shqiptar;

Ne cmim nuk perfshihet:
– Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply