5*, Greqi

Porto Carras Sithonia 5*, All Inclusive

 

 

 

Halkidiki

Sithonia është identifikuar me relaksin. Klientëve u jepet mundësia për të vizituar Porto Carras në çdo kohë të vitit. Hoteli ka 458 dhoma të projektuara për të kënaqur të gjitha nevojat, duke përfshirë edhe 142 suita. Kazino Porto Carras është në Sithonia.

Klientët mund të darkojnë në Mediterraneo, një restorant tip bufeje që hapet për mengjes, drekë dhe darkë. Restorant “White Room”, një restorant a la carte që ofron momenti komoditeti, luksi, relaksuese, e cila projekton nje stil kontemporan të kombinuar me sofostikimin klasik për mbremje romantike. Restorant “Pergola” që eshte vetë-shërbim, dhe “Veranda Casino,” e cila operon vetëm në darkë.

Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.

Aktivitete dhe shërbime:
– dy pishina të jashtme
– dy pishina të brendshme
– pishina terapie të brendshme dhe të jashtme
– pishina xhakuzi të brendshme dhe të jashtme
– pishinë për femijë
– qendër biznesi 24 orë
– butik
– dyqan bizhush
– mini-markat
– shërbime postare
– makina me qera
– parking privat
– laptope (me kërkesë)
– faks dhe printer
– makinë fotokopjeje
– shërbime përkthimi (me kërkesë)
– staf shumëgjuhësh
– shërbime lavanderie
– shërbime dado
– shërbime mjekesore
– mini-klub (10.00 – 18.00)
– rrëshkitëse uji (10.00 – 18.00)
– çadra plazhi dhe peshqira plazhi
– animacion gjithë ditën
– Wireless internet akses falas

Shërbime dhe kapacitete shtesë:
– Furgon për në fshatin Neos Marmaras
– Tur në resort me tren
– Yahte dhe varka me qera

Kapacitetet e dhomave:
– Tavolinë për shkrim
– tualet luksoz
– hidro masazh (në disa suite)
– tualet mermeri
– tharëse flokësh
– robdishane dhe shapka
– kasafortë brenda në dhomë
– telefon
– televizor satelitor, radio
– mini-bar
– radare per cigare
– ballkon me orendi
– dritare qe mbajnë jasht ndotjen akustike
– 24 orë shërbime për ushqime në dhomë (me pagesë)

SPA:

Një oaz qetësie prej 2.275 m katror, në nivelin e plazhit të Porto Carrasit ju pret. Pishinë me ujë deti, pishinë terapie, sauna, 11 dhoma për shërbime masazhi, një palestër me pamje te lagunës, manikyr dhe pedikyr, dhe sallon bukurie. Në palestër lejohen vetëm të rriturit mbi 16 vjeç. Disa shërbime mund të jenë me pagesë.

Më Shume Detaje: KONCEPTI ALL-INCLUSIVE përfshin të gjithë ushqimet në BUFE dhe pijet vendase.

CHECK-OUT është 12.00
CHECK-IN është 14.00

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore Golf (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 257.40
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 294.80
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 338.80
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 389.40
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 338.80
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 294.80
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 257.40
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 222.20
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 195.80
» Dhomë Superiore Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 283.80
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 323.40
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 371.80
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 429.00
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 371.80
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 323.40
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 283.80
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 244.20
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 213.40
» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 310.20
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 356.40
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 411.40
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 473.00
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 411.40
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 356.40
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 310.20
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 270.60
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 235.40
» Junior Suitë Golf View (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 321.20
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 369.60
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 424.60
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 488.40
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 424.60
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 369.60
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 321.20
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 279.40
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 244.20
» Junior Suitë Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 354.20
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 404.80
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 466.40
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 536.80
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 466.40
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 404.80
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 354.20
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 308.00
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 268.40
» Dhomë Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 354.20
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 404.80
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 466.40
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 536.80
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 466.40
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 404.80
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 354.20
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 308.00
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 268.40
» Dhomë Familjare Superiore Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/06/2019 në 28/06/2019 € 371.80
nga 29/06/2019 në 12/07/2019 € 426.80
nga 13/07/2019 në 26/07/2019 € 490.60
nga 27/07/2019 në 29/08/2019 € 563.20
nga 30/08/2019 në 08/09/2019 € 490.60
nga 09/09/2019 në 22/09/2019 € 426.80
nga 23/09/2019 në 06/10/2019 € 371.80
nga 07/10/2019 në 20/10/2019 € 323.40
nga 21/10/2019 në 29/10/2019 € 279.40

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply