Greqi, Hotele

Platon Beach 2* Superior, Riviera Olimpike, All Inclusive Light, 7 netë €252

 

Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt.
Çmimi: Ishte €336 – Bëhet €252 për 7 netë për person për Nisje më 11, 15, 18, 22, 25 Maj.
Shtesa €45 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.

 

Riviera Olimpike

PLATON BEACH ndodhet në Olympic Beach në zonën  Riviera Olimpike. I pozicionuar në nje hapsire të gjelbërt dhe të çon në një plazh të bukur në ujrat e pastra blu dhe rërë të artë. Ky është një plazh i organizuar, vetëm 50 metra nga lokalet,hoteleritë,me shtretër dielli, cadra, bare, plazhe dhe taverna, ndërsa zona është e përshtatshëm për të gjitha sportet e ujit. Ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet në olimpik Beach, aty gjenden  supermarkete, dyqane gazetash dhe dyqane të tjera. Përveç kësaj, ka një stacion autobusi, vetëm 10 metra nga hyrja e hotelit. Vizitorët e të gjitha moshave nuk duhet të humbasin asnjë përvojë të mrekullueshme të një shëtitje përgjatë rrugës nga olimpik Beach në Paralia Katerinis.

Platon Beach është vetëm 6 km larg nga Katerini qytetit dhe 70 km nga Aeroporti Thessalonik. Vendndodhja e saj e privilegjuar i lejon miqve të saj për të hyrë në të gjitha fushat në drejtim me autobus, makinë apo edhe me taksi. Në sajë të vendndodhjes së hotelit  gjenden  ujrat e pastra e të gjitha të vlerësuara me çmime plazhet Blue Flag të Rivierës Olimp.  Një plazh i bukur me ujrat kristal i qetë dhe rërë të mrekullueshme. Në det ka taverna dhe kafene, Beach Volley dhe plazhi është në dispozicion për sportet e ujit.

Shërbimet që ofron hoteli:

-ajër të kondicionuar

-kafene

-parking

-lavanteri

-wi-fi

-info ne udhëtim

-kasafortë

 

-shërbim mjëkësor

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive Light:
Mëngjesi, Dreka dhe Darka – Bufe në Restorant me Pije të limituara: Ujë dhe Pije jo Alkoolike (Cola, limonadë, portokalladë, soda ) ose një gotë Birrë ose një Gotë Verë.
Kujdes:
-Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mëngjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant.

Platon 2* Superior

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max : 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 01/05/2019 në 15/06/2019 € 74.88
nga 16/06/2019 në 12/07/2019 € 95.04
nga 13/07/2019 në 31/07/2019 € 109.92
nga 01/08/2019 në 27/08/2019 € 114.96
nga 28/08/2019 në 10/09/2019 € 109.92
nga 11/09/2019 në 30/09/2019 € 95.04

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive light

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply