4*, Greqi

Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €252

 

Shtesa 45€ për transportin vajtje – ardhje nga Tirana

 

Halkidiki

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Shërbim hekurosje
– Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
– Vend për ruajten e bagazheve
– Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
– Radio në dhomë
– Dush – Ballkon – Frigorifer
– Kënd lojrash për fëmijët
– Masazh
– Shezllone dhe çadra në Pishinë

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive përfshin:

– Mengjes American Buffet nga 07.30 – 10.00 am
– Dreke (Snack Bufe ) me snack te ngrohta dhe te ftohta nga 13.30 deri 15.00
– Kafe dhe Kek nga ora 16.00deri 17.00
– Akullore ne drek edhe ne dark
– Darke Mesdhetare dhe gatim tradicional greke
– Mengjes I paketuar per pjesmarsit e eskursioneve
– Pije lokale jo alkoolike (kafe, caj , uje dhe pije freskuese)
– Pije lokale alkoolike ( beer kriko, vere te bardh dhe te kuqe ouzo dhe brandy nga ora 10.00 deri 23.00
– Palester
– Tennis, Darts
– Free Wi-Fi ne Lobby dhoma dhe pishine
– Sha
– Shesh lojrash i brendshem dhe i jashtem
– Karrige foshnje ne dhome dhe ne restorant
– Nga mesi i qershorit dhe mesi i shtatorit zhvillohet nje mini-klab (per femije nga 4 deri 12 vjec) nga ora 10.00 deri 13.00 dhe 17.00 deri 20.00.
– Shezllona dhe çadra pa pagesë në PISHINE
– Transporti Falas per plazhin ne Polichrono me Shuttle

Distancat:
– 800 metra larg plazhit
– 85 km larg nga Selaniku

Kriopigi Beach 4*

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 26/04/2019 në 17/05/2019 € 105.60
nga 18/05/2019 në 21/06/2019 € 129.60
nga 22/06/2019 në 12/07/2019 € 146.40
nga 13/07/2019 në 23/08/2019 € 170.40
nga 24/08/2019 në 20/09/2019 € 146.40
nga 21/09/2019 në 03/10/2019 € 129.60
nga 04/10/2019 në 18/10/2019 € 105.60
» Dhomë Superiore (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 26/04/2019 në 17/05/2019 € 112.80
nga 18/05/2019 në 21/06/2019 € 134.40
nga 22/06/2019 në 12/07/2019 € 151.20
nga 13/07/2019 në 23/08/2019 € 177.60
nga 24/08/2019 në 20/09/2019 € 151.20
nga 21/09/2019 në 03/10/2019 € 134.40
nga 04/10/2019 në 18/10/2019 € 112.80
» Dhomë Superiore me Krevat Marinari (Max: 2 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë) Tarifa
nga 26/04/2019 në 17/05/2019 € 114.00
nga 18/05/2019 në 21/06/2019 € 135.60
nga 22/06/2019 në 12/07/2019 € 152.40
nga 13/07/2019 në 23/08/2019 € 178.80
nga 24/08/2019 në 20/09/2019 € 152.40
nga 21/09/2019 në 03/10/2019 € 135.60
nga 04/10/2019 në 18/10/2019 € 114.00

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply