3*, Greqi

Poseidon Beach 3*, Preveza, All Inclusive

 

Shtesa €45 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.

 

Parga – Preveza

Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të Prevezës, 30 km nga qyteti i Lefkadës dhe 10m nga ujërat kristal dhe qartë të detit Jon, me një plazh të përshtatshm për not. Hoteli ka tre kate, rrethuar nga kopshte, lule, pemë dhe det të pastër blu.Është hoteli më i mirë që ju mund të gjeni (10 metra larg nga deti). Ai është unik për shkak të pozitës së saj, luksoze, pastërtisë dhe argëtimit. Me një pamje të detit Jon, plazhe të qartë dhe të plotë të gjelbër. Hoteli  ka fituar besimin e mijëra turistë të kënaqur.
Hoteli u rinovua krejtësisht në pranverë të vitit 2010 dhe ju pret me personel të gatshëm për të shërbyer ju në një mjedis miqësor .

Hoteli është  projektuar për të ofruar të gjith relaksin modern  në kombinim me një pamje fantastike të detit apo të malit . Të gjitha dhomat kanë ballkon të madh dhe pamje të pastër drejt detit me muzg unik të detit Jon

Veçanërisht të gjitha dhomat kanë:

·         Kondicioner
·         Big Terrace
·         Dush ose vaskë
·         Televizor
·         Telefon
·         Hoteli ka  fushë volejbolli , ka ambjente të posacëm ku mund të shikosh kafshë të ndryshme.
·         Tharëse flokësh
·         Frigorifer
·         Ngrohje qendrore
·         Wireless internet (WiFi)

Shërbimet:

· Dy pishina të jashtme për fëmijë dhe  për të rriturit,

ku mund të  merrni rreze dielli, ose duke luajtur lojëra.

·         Shezllong  dhe cadra në  pishinë dhe në plazhë.

·         Bar , snacks ose  koktejle   në pishinë  dhe në det

·         Restaurant

·         wi-fi falas

·         Tv në dhomë.

·         Pastrimi i dhomave,

·         Pagesat ekstra në hotel mund të bëhen  edhe me kartat

e kreditit

·         Parkim falas

Distancat qe ka hoteli me disa  destinacione  te rendesishme:

·         Porti i Igumenica: 67 km

·         Aktio Aeroporti: 22 km

·         Vendi magjisë së lashtë: 25 km

·         Preveza: 18 km

·         Parga: 45 km

·         Ioannina: 95 km

·         Porti i Patres: 190 km

·         Athina: 390 km

·         Selanik: 370 km

Koncepti All Inclusive Light:
Mëngjesi, Dreka dhe Darka –  në Restorant me Pije: Ujë,  dhe Verë
Kujdes: Pijet janë të përfshira vetëm gjatë Mengjesit, Drekës dhe Darkës në Restorant.

 

SHENIM:

Në rastet kur akomodimi  është 2 të rritur dhe 2 fëmijë ne dhomë standarte, për  dy fëmijët eshtë vetëm një krevat.

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.
Taksat janë:
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Poseidon Beach 3*

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë) Tarifa
nga 26/04/2019 në 30/06/2019 € 110.40
nga 01/07/2019 në 27/08/2019 € 140.40
nga 28/08/2019 në 30/09/2019 € 110.40

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive light

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply