Bore Bullgari, TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

SKI & RELAX NE BANSKO (2 NETE & 3 DITE) Hotel 4* 99 EUR/personi. Nisja cdo te premte

Datat:  SHKURT: 7, 14, 21, 28

 

PROGRAMI

DITA 1
Nisja ne 6.00 nga Liceu Artistik “Jordan Misja” Tirane. Kalimi I kufirit ne piken Doganore te Qafe Thanes. Ndalese e shkurter per kafe gjate rruges Udhetimi jone do te vazhdoje drejt Shkupit dhe me pas drejt Banskos, Bullgari. Mberritja ne hotel dhe akomodimi. Darka ne hotel. Pas darkes frekuentim i lire i pubeve.

DITA 2: Ne mengjes ne oren 8.30 mengjesi dhe ne oren 9 nisemi drejt pistes se skive.. Pasi mberrijme atje presim biletat dhe marrim skite ose slitat dhe vazhdojme te skijojme per disa ore.Dreken e konsumojme ne restaurantin tek piska e skive. Pasdite kthehemi ne hotel. Mundesi per relaks Sauna, Jakuzzi, Fitness. Darka ne hotel. Pas darkes frekuentim i lire i pubeve.

DITA 3: Mengjesi ne hotel, pas mengjesit ski deri ne dreke dhe me pas nisim kthimin tone. Gjate kthimit ndalesa rruges per kafe.

Ne cmim perfshihet:
-Transporti vajtje – ardhje me minibus komod AC;
-Akomodimi ne Hotel 4 ☆per 2 nete qendrimi
-Mengjeset dhe darkat;
-Transfertat hotel – pista e skive – hotel;
– Shoqerues shqiptar gjate udhetimit;

Suplementi per femijet 0-2 vjec falas, mbi 2 vjec cmim i plote.

Ne cmim nuk perfshihet:
–  Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit. Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply