TUR 2 DITOR, Tur inaktiv

RIVIERA E BUKUR SHQIPTARE NISJE CDO E MERKURE & CDO E SHTUNE (1 Nate & 2 Dite) 65 Euro

 

EKPLOROJME RIVIEREN E BUKUR SHQIPTARE

DESTINACIONET:
DITA I KARABURUN, KEPI GJUHEZES, SHPELLA HAXHI ALISE, GJIRI SHEN JANIT, GJIRI SHEN VASILIT
DITA II: PLAZH DRYMADHAS ,GJIRI I GRAMES ,GJIPE

 

Datat:   28-29 Gusht 31-1 Shtator, 4-5, 7-8, 11-12, 14-15, 18-19,


Programi:


Dita I:

Nisja behet ne oren 06.30 te mengjesit ke Lizeu Artistik “Jordan Misja”. Gjate rruges do te bejme 1 ndalese per nje kafe. Rreth ores 9.00 do jemi ne Vlore Skele nga ku behemi gati per te nisur aventuren tone te bukur duke eksploruar dhe shijuar Karaburunin drejt Shpelles se Haxhi Aliut,  drejt Gjiri i Shen Janit dhe rreth ores 12.30 do qendrojme ne Shen Vasil. Dreka e lire ne bregun e bukur te Shen Vasilit.
Ne oren 17:00 ne Vlore pasdite drejt Llogarase per ne Hotel pasi te Akomodohemi dhe nje pushimi te shkurter rreth ores 21.00 do shijojme Darken e Shijshme ( mix mishi ne zgare me patate, sallatra, harapash, embelsire )

 

Dita II:

Pasi konsumojme mengjesin ne Hotel rreth ores 09.00 behemi gati per plazh ne Drymadhas deri ne oren 17.00. Kthimi per ne Tirane. Do bejme nje ndalese te shkurter per kafe ne zonen e Ujit te Ftofte ne nje nga Lokalet buze detit ne Vlore.
Mberritja ne Tirane rreth ores 21.00

 


Te perfshira ne Cmim jane
DITA I #SHETITJAMEANIJE
Transporti gjate gjithe Turit (Tirane – Vlore – Llogara – Dhermi – Tirane)
Fjetja per 1 Nete ne Hotel Alpin me 3*** ne Llogara plus darka me menu mishi,
Mengjes i te Dieles
Shoqerues grupi


Ne cmim nuk perfshihet
✘Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply