TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

Mal i Zi PLAZH & SHKUMAPARTY Tur 3 ditor 99 EUR (3 dite&2nete) NISJE CDO E MERKURE CDO E PREMTE

 

Vizitohet : Shen Stefan Budva Jazz Beach Hawai Beach Ploce Budva, Perast
Datat:  29-31 Gusht, 31 Gusht-2 Shtator

PROGRAMI
Dita 1:
Ora 06.00 nisja nga Tirana per ne Malin e Zi. Pas perfundimit te procedurave doganore ne doganen e Murriqanit vazhdojme drejt Budves plazh ne Jazz Beach. Kthimi pasdite ne hotel. Akomodimi ne hotel. Ora 21.00 darka me muzike. Pas darke argetim ne klubet e nates.
Dita 2
07.30-08.00 mengjesi. Ora 08.00 nisemi per ne plazhin PLOCE, Budva. Vizite e qytetit dhe plazh ne Hawai Beach (anija me pagese extra).
18.00 Kthimi per ne Tirane. Pushime gjate rruges per kafe.
Dita 3
07.30-08.00 mengjesi. Ora 08.00 nisemi per ne plazhin Mogren, me pas rreth drekes vazhdojme plazhin ne Ploce #Shkumaparty dhe rreth ores 17.00 nisim kthimin per Tirane.

 

Te perfshira ne cmim:
1.Transporti vajtje-ardhje sipas programit;
2.Akomodim në hotel ne hotel 3* (ne Budva ose ne Ulqin);
3.Mëngjesi & darka buffet;
4.Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Ne cmim nuk perfshihet:
✘ Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet:

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply