Alanya

Stella Beach 5*, All Inclusive, Alanya

 

 

Alanya

Hoteli -5 yje ndodhet direkt në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti, 25 km larg nga Qyteti i Side dhe vetëm 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli paraqitet si një Ndërtesë 5 Katëshe dhe disponon 247 Dhoma Standarte dhe Familjare. Dhomat janë të pajisura me: Banjo me dush, Tharëse flokësh TV me satelit, Telefon, Mini frigorifer, Kasafortë (me pagesë), Ajër i kondicionuar, Tapet dhe Ballkon. Brenda Hotelit: Restoranti Kryesor me Zonë për jo-duhanpirësit dhe Tarracë, Bare, Pishinë, 3 Rrëshkitëse uji, Pishinë e brendshme, Pishinë për Fëmijët, Dhomë konferencash, Berber, Dyqane të ndryshme, Shërbim lavanderie, Shërbim mjekësor, SPA , Banjo turke, Sauna, Masazhe. Aktivitete si: Animacione, Shfaqje, Gjimnastikë, Aerobi, Bilardo, Ping Pong, Sporte Ujore, etj.
Më Shume Detaje: Koncepti është përfshin “ All Inclusive”:
– Mëngjesi, Dreka dhe dhe Darka bufe.
– Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike të vendit.Hoteli ofron gjithashtu:
– Animacione/Shfaqje
– Banjo Turke
– Ping Pong
– Gjimnastikë
– Disa Sporte Ujore, etj.Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 25 km larg nga Side, 30 km larg nga Alanya.

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standard (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 në 23/08/2018 € 136.80
nga 24/08/2018 në 30/09/2018 € 115.20
» Dhomë Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë ) Tarifa
nga 13/07/2018 në 23/08/2018 € 102.00
nga 24/08/2018 në 30/09/2018 € 86.40
» Dhomë Familjare me Krevate Marinari (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 2 Rritur) Tarifa
nga 13/07/2018 në 23/08/2018 € 171.60
nga 24/08/2018 në 30/09/2018 € 145.20

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply