Udhetim inaktiv

HALKIDIKI 5 DITË

DATAT E UDHETIMEVE

Sun Hotel 3* (Mengjes + Darke ) Kriopigi Beach 4* (All inclusive)
10-14 Qershor €99 €129
14-18 Qershor €109 €139
18-22 Qershor €119 €149
22-26 Qershor €139 €169
26-30 Qershor €149 €179
30 Qershor – 4 Korrik €159 €189
4-8 , 8-12 Korrik €179 €209
12-16 , 16-20 , 20-24 Korrik €209 €239
24-28 28 Korrik – 1 Gusht €229 €259
1-5 , 5-9 , 9-13 , 13-17 , 17-21 , 21-25 , 25-29 Gusht €229 €259
29 Gusht – 2 Shtator €229 €259
2-6 , 6-10 Shtator €219 €249

Cmimet e afishuara jane te vlefshme per pagesa brenda dates 20 Shkurt .

VIZITOHET: HALKIDIKI , SELANIK

PROGRAMI:
 • DITA E PARE:

  Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te nates 1 dite para dates se nisjes .Vazhdimi i udhetimit per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtice. Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe . Mberritja ne mengjes ne hotel ne Halkidiki .Check-ini do te behet ne oren 13:00 – 14:00 dhe deri ne ate ore mund te shfrytezoni pishinen ose plazhin prane hotelit .Konsumi i drekes ne hotel ( Per hotelet me baze All inclusive) Qendrim i lire per plazh . Konsumimi i darkes ne hotel .

  DITA E DYTE:

  Mengjesi ne hotel. Shfrytezimi i plazheve afer hotelit ose opsionale vajta ne plazhin e Pefkohorit dhe qendrimi deri pasdite . ( extra 10 euro/person) .

  (Sun hotel ndodhet vetem 50 metra larg vijes bregdetare te plazhit te Polichronos kurse ne hotel Kriopigi ofrojm sherbim transporti falas cdo nje ore nga hoteli per ne plazhin e Kriopigis ).

  Pas darkes personat qe qendrojn ne hotel Kriopigi mund te bejn shetitje ne fshatin turistik te Kriopigis , ndersa personat qe qendrojn ne hotel Sun mund te shfrytezojn fshatin turistik te Polichronos per shetitje mbremje ne shetitoren buze detit te mbushur me taverna te shumta

  Nuk mungon asistenca e guides tone per cdo informacion mbi gadishullin , plazhet me te mira te Halkidikis , jeta e nates , clubet ,lounget , tavernat etj…

   

 • DITA E TRETE:

  Mengjesi ne hotel. Shfrytezimi i plazheve afer hotelit ose opsionale plazh ne pjesen perendimore te gadishullit per ne zonen e SIVIRI dhe NEO SKIONI. ( extra 15 euro/person) .

  (Sun hotel ndodhet vetem 50 metra larg vijes bregdetare te plazhit te Polichronos kurse ne hotel Kriopigi ofrojm sherbim transporti falas cdo nje ore nga hoteli per ne plazhin e Kriopigis .)

  Pas darkes personat qe qendrojn ne hotel Kriopigi mund te bejn shetitje ne fshatin turistik te Kriopigis , ndersa personat qe qendrojn ne hotel Sun mund te shfrytezojn fshatin turistik te Polichronos per shetitje mbremje ne shetitoren buze detit te mbushur me taverna te shumta .

  (Nuk mungon asistenca e guides tone per cdo informacion mbi gadishullin , plazhet me te mira te Halkidikis , jeta e nates , clubet ,lounget , tavernat etj… )

 • DITA E KATERT:

  Mengjesi ne hotel . Opsionale shetitje me anije Toroneos per vizite ne zonen e Sithonias ( gishti i dyte i Halkidikis) Extra per anijen , 30 euro/personi .
  Kjo shetitje e mbrekullueshme zgjat 6 – 7 ore . Kthimi ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel.

  Pas darkes personat qe qendrojn ne hotel Kriopigi mund te bejn shetitje ne fshatin turistik te Kriopigis , ndersa personat qe qendrojn ne hotel Sun mund te shfrytezojn fshatin turistik te Polichronos per shetitje mbremje ne shetitoren buze detit te mbushur me taverna te shumta

  (Nuk mungon asistenca e guides tone per cdo informacion mbi gadishullin , plazhet me te mira te Halkidikis , jeta e nates , clubet ,lounget , tavernat etj… )

 • DITA E PESTE:

  Mengjesi ne hotel . Check out ne oren 10:00 . Qendrim ne pishinen ose plazhin e hotelit deri ne oren 14:00 . Konsumimi i drekes ne hotel . Nisja per ne Tirane ne oren 15:00. Vizite ne Selanik gjate rruges per kthim ne Tirane Mberritja ne Tirane ne darke .

  Fundi i sherbimit tone .

 • SUN HOTEL 3*

  ► SUN HOTEL 3 *

  •LOKACIONI : POLICHRONO , FSHATI I 2-TE TURISTIK ME I BUKUR NE HALKIDIKI, I NJOHUR PER PLAZHE MAGJEPSES , RESORTE TURISTIKE DHE HISTORI TE PASUR

  •DISTANCA ME PLAZHIN : 50 METRA

  •DISPONON PISHINE

  •FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

  •WIFI – FREE
  •AJER I KONDICIONUAR – FREE

  WEBSITE : https://sunhotel.gr/

 • KRIOPIGI BEACH HOTEL 4*

  ► HOTEL KRIOPIGI BEACH   4 *

  •LOKACIONI : ZONA E KRIOPIGI-S , E SHTRIRE NE PJESEN LINDORE TE GADISHULLIT E PERBERE ME PLAZHE TE SHUMTA RANORE DHE SHTEPI TE VJETRA TRADICIONALE .

  •DISTANCA ME PLAZHIN : 10 MINUTA LARG ME FUGONAT E HOTELIT TE CILAT KAN ORAR FIKS GJATE GJITH DITES CDO 1 ORE NISJE NGA HOTELI PER NE PLAZH

  •DISPONON PISHINE

  •FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50% SKONTO

  •WIFI – FREE
  •AJER I KONDICIONUAR – FREE

  WEBSITE : https://hotelkriopigi.gr/

 

 

NE CMIM PERFSHIHET:

– Transporti vajtje ardhje
– Akomodimi 4 nete All Inclusive
(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolike gjate vakteve
– Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit + Pishina
– Shoqerues Shqipare

NE CMIM NUK PERFSHIHET

– Siguracioni I shendit ne udhetim (I detyrueshem )
– Shetitjet me anije .
– Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken PERFSHIHET
– Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply