Krociere

Kroçiere në Lumenj në Francë, 11 ditë nga €1275, nga Lion në Lion, Nisje çdo muaj.

Lundrimi me Kroçieren: Phoenix, MS Gloria.
Ndalesa në: Macon – Chalon-sur-Saune – Chalon-sur-Saune – Lion – Tournon – Tournon – Le Pouzin – Viviers – Avignon – Avignon – Arles – Arles – Martigues – Martigues – Viviers – La Voulte – Tournon – Vienne – Vienne.
Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale.
Fluturimi nga Tirana, Transferta për në Kroçiere të papërfshira.

 

 

10netë
19.10.19
Rhône dhe Saône shumë afër 11 ditë nga/në Lionnë bordin e »MS Gloria«
Kabinë e brendshme Kabinë e jashtme Kabinë me ballkon Mini Suitë Suitë
1.275 €
fillon nga € për person në kabinë/dhomë dyshe

Anije

Ms Gloria ofron një comforti të madh, ambient të këndshëm në stilin klasik të luksit,  kabina të rehatshme, pjesërisht me ballkon të stilit  francez. Ekuipazhi i anijes shumë mikpritës, që do t’ju shërbejnë  nëçdo moment të qëndrimit tuaj në anije.

MS Gloria

Linjë Kroçiere: Phoenix – MS Gloria

kategoria anijes 5
tipi anijes Phoenix – MS Gloria
viti i ndërtimit 2005
shpejtësia anijes
numri i kabinave 75
katet e anijes 4
numri pasagjerëve 150
pesha anijes
gjatësia anijes 110,00
gjerësia anijes 11,40
thellësia anijes 1,5

Facilities

GJUHA NË BORD

 • gjerman

LUMË

 • Ashensor
 • Çadra dhe Shezllonë
 • Sallë pritje Panorama
 • Restorant Panorama
 • kuvertë

KOMUNIKIM

 • internet kafe
 • wifi me pagesë

DOKUMENTET E UDHËTIMIT

 • kartë identiteti
 • pasaportë

KOHËT E NGRËNJES

 • Restoranti kryesor: kohë ngënje e caktuar

PIJE

 • bar kafe
 • bar koktej

TIPI ANIJES

 • Lumë

NUMRI I PASAGJERËVE

 • deri në 500 pasagjerë

WELLNESS/SHËNDET

 • masazh
 • sauna
 • shëndeti SPA
 • pishinë whirlpool e jashtme

SPORT

 • pishinë jashtë

 

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Per rezervim, duhet te paguani pagesen e plote te pakten 10 dite para nisjes.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply