TUR 3 DITOR

KORFUZ 3 DITË €89. Festat e marsit.6-8 Mars

 

PROGRAMI:

►Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 22:00 te dites se enjte starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

►Dita e Dyte : Mbërritja në Korfuz në orën 11:30 – 12:00 . Vizite tek pallati i SISIT (Achilleion Palace) , Me pas drejtohemi drejt hotelit. Konusmimi i darkes ne hotel . Vizite gjate mbremjes ne qender te Korfuzit .

►Dita e Trete : Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit tone drejt fabrikes se famshme te likerit Kumquat. Me pas nisemi drejt zones se Paleokastritses per te vizutuar plazhet mahnitese te zones, Manastirin e Paleokastritses si dhe Akuariumin.
Pas vizites nisemi drejt qendres historike te Korfuzit per te vizituar kalane Paleo Frouria si dhe sheshin e famshem Spianada. Kthehemi ne hotel per konsumimin e darkes dhe pas darke nisemi serisht drejt qendres se Korfuzit per shetitje.

►Dita e Katert: Mengjesi ne hotel , Vazhdojme viziten tone drejt zones se Kanonit . Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

NE CMIM PERFSHIHET

  • *AKOMODIMI NË HOTEL 3*
  • *MENGJESI + DARKA
  • *TRANSPORTI VAJTJE – ARDHJE PLUS VIZITAT
  • *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

  • *BILETA E TRAGETIT IGUMENICE – KORFUZ – IGUMENICE (€16)
  • *CDO GJË QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË RUBRIKËN PËRFSHIHET

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 35 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply