TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Dhërmi – Drimadhë – Jalë, 3 ditë €79

DHËRMI , DRIMADHË , LLOGARA , VLORË

► 12, 19, 26 Qershor €79
► 3, 10, 17 Korrik €79 .
► 24, 31 Korrik €99 .
► 7, 14, 21, 28 Gusht €99 .
► 4 Shtator €89 .

PROGRAMI

Dita e Pare :

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .
► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .
► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare , Vlore . Vazhdimi I udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi ne hotel dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .
Me pas qendrim ne bregdet , zjarr , lojra , animacione .

Dita e Dyte :
Konsumimi I mengjesit.Vazhdimi I udhetimi per ne Jale .Plazh ne Jale deri pasdite.Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë.Kthimi ne hotel ne Dhermi .Konsumimi I darkes ne restorant buze detit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.

Dita e Trete :
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne oren 16:00 . Kthimi per ne Tirane , Durres & Elbasan  , Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

NE CMIM PERFSHIHET

– Transporti  komod vajtje – ardhje dhe vizitat sipas programit .
– Mengjeset dhe darkat
– Akomodimi 2 nete ne Dhermi
– Shoqerues gjate udhetimit
– Bileta e Skafit per ne Gjipe
– Perdorimi i pishines ne hotele

NE CMIM NUK PERFSHIHET

– Bileta e skafit per shetitjen ne gjirin e Grames 3000 Lek
– Dreka
– Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper.

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 vjec janë falas
• 3-7.99 vjec, nëse akomodohet në dhomë me 2 të rritur, përfiton 50 % zbritje
• Mbi 8 vjec paguajne si te rritur

 

 

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply