TUR 3 DITOR, Tur i momentit

SARANDË – KSAMIL 3 DITË €69

SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , SYRI KALTER , GJIROKASTER
 • ► 12-14 , 19-21 , 26-28 Qershor , €69
 • ► 3-5 , 10-12 Korrik , €79 .
 • ► 17-19 Korrik €89
 • ► 24-26 , 31 Korrik – 2 Gusht , €99 .
 • ► 7-9 , 14-16 , 21-23 , €99 .
 • ► 28-30 Gusht , 4-6 Shtator €89 .

PROGRAMI:

Dita e Pare : Tirane – Gjirokaster – Sarande

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit drejt qytetit te Sarandes , Ndales gjate rruges per kafe . Me pas do te bejme ndales per vizite  ne qytetin  historit te Gjirokastres .Pas kesaj vizite i drejtohemi qytetit te Sarande .Akomodimi ne hotel  .  Shfrytezimi i pishines ose Plazheve afer hotelit .Pasdite e lire , Darka ne hotel .Pas darkes shetitje ne bulevardin  buze detit te qytetit te Sarandes .

Dita e Dyte : Krorez – Porto Palermo 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit shkojm ne portin kryesor te qytetit te Sarandes dhe fillojm lundrimin me anije . Gjate ketij lundrimi fantastik do te ndalojm ne plazhin e Krorezes  dhe Porto Palermos. Qendrim ne Porto Palermo per plazh , vizite ne kala dhe per konsumimin e drekes . Kthimi perseri ne port rreth ores 17:00 . Lundrimi me anije ka nje kosto extra prej 2000 Lekesh. Personat qe nuk duan te jene pjesmarres mund te qendrojn per plazh ne Sarande ose Ksamil ) .  Konsumimi i darkes ne hotel .

Dita e Trete : Ksamil – Syri Kalter – Tirane 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil  deri ne oren 16:00 . Me pas startojm udhetimin per ne kthim . Gjate kthimit do te bejm ndales ne Syrin e Kalter . Mberritje ne Tirane , Durres & Elbasan  ne darke .

Fundi i sherbimit tone .

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Sugjerim :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

 

€69

NE CMIM PERFSHIHET

 • *AKOMODIMI NE HOTELE ME 4* (NE QENDER TE KSAMILIT OSE SARANDES ).
 • *TRANSPORTI DHE VIZITAT SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET + DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES NE HOTELE .
 • *SHOQERUES GJATE UDHETIMIT .

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *LUNDRIMI ME ANIJE ( KROREZ – PORTO PALERMO ) , 2000 LEKE.
 • *DREKAT .
 • *GJITHCKA E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET ) .
Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply