Tur i momentit, TURE

DHËRMI- DRYMADES – JALË 5 DITË €169

DHERMI , VLORE , DRYMADES ,JALE , GJIPE , GRAME , KARABURUN .
 • ► 6-10 Korrik . / €169 Hotel Horizon / €179 Vila Druri .
 • ► 13-17 Korrik . / €175 Hotel Horizon / €189 Vila Druri .
 • ► 20-24 , 27-31 Korrik . / €189 Hotel Horizon / €209 Vila Druri .
 • ► 3-7 , 10-14 , 17-21 ,24-28 Gusht . / €189 Hotel Horizon / €209 Vila Druri .

PROGRAMI:

► Dita e pare: Plazh ne Karaburun & Ishullin e Sazanit 

► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30 .

► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 .

Vazhdimi i udhetimit per ne drejtim te  qytetit te Vlores .
Mberritja ne portin e Vlores nga ku fillon lundrimi me anije ne plazhet e gjirit te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit .
( Kjo shetitje ka nje pagese extra 2000 leke p.person . Personat qe nuk deshirojne te vijne ne anije mund te bejne plazh ne Vlore )
Pas kthimit ne Vlore vazhdimi udhetimit per ne Dhermi.Akomodimi ne hotel .Konsumimi i darkes ne hotel .
Pas darke qendrimi i lire .  ku mund te shijoni pishinen e hotelit ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.

Dita e Dyte : Plazh ne  Gjirin e Grames 

Mengjesi ne hotel .Nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palase , Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Kjo  shetitje e mrekullueshme ka nje kosto extra 3000 leke .Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi ).
Kohë e lirë/Plazh;
Darka në Dhërmi ne restorantin e hotelit .
Me pas qendrim ne bregdet , zjarr , lojra , animacione .

Dita e 3 : Plazh ne Jale 
Konsumimi I mengjesit.Vazhdimi I udhetimi per ne Jale .Plazh ne Jale deri pasdite.Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë.Vizite ne  Gjirin e Akuarimut .Kthimi ne hotel ne Dhermi .Konsumimi I darkes ne restorantin e hotelit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.

Dita e 4 : Plazh ne Gjipe 
Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll .
Qendrimi ne DHERMI deri ne  pasdite  .Darka  ne hotel .

Dita e 5 : Plazh ne Drymades 

Mengjesi ne hotel . Plazh ne Dymades deri  ne pasdite . Kthimi per ne Tirane , Durres  & Elbasan . Mberritja ne darke .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet te keni me vete :
Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata.

Informacione mbi akomodimin : 

 • Hotel Horizon 3* Superior . I restauruar ne  vitin 2020 .Ndodhet ne hyrje te fshatit te Dhermiut me pamje panoramike ndaj bregdetit Jon .Disponon pishine per te rritur dhe femije.Te gjitha dhomat disponojn wi-fi , ajer te kondicionuar dhe ballkon.

 

 • Vila Druri . Dizejnuar dhe ndertuar me stil unik te perber nga druri i ahut . Ndodhet 50 meter larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores  Dhermiut .Dhomat disponojn  wi-fi ,ajer te kondicionuar dhe ballkon .

NE CMIM PERFSHIHET

 • *AKOMODIMI NE HOTEL NE DHERMI.(NE HOTELET PERKATES)
 • *TRANSPORTI DHE SHITJET SIPAS PROGRAMIT ME BUS/MINIBUS .
 • *MENGJESET & DARKAT .
 • *PERDORIMI I PISHINES SE HOTELIT.( PER HOTEL HORIZON)
 • *SHOQERUES GJATE UDHETIMIT.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

 • *LUNDRIMI ME SKAF : DHERMI – SHPELLA E PIRATEVE – GJIPE – DHERMI (1200 LEKE)..
 • *LUNDRIMI ME TRAGET NE KARABURUN & SAZAN ( 2000 LEKE ) .
 • *LUNDRIMI ME SKAF NE GJIRIN E GRAMES ( 3000 LEKE ) .
 • *DREKAT .
 • *CDO GJE E PAPERMENDUR NE RUBRIKEN ( NE CMIM PERFSHIHET )
Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply