TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

SARANDE‬ & ‪‎RIVIERA SHQIPTARE‬ (2 NETE & 3 DITE) 99 EURO; Nisja cdo te premte 30 Gusht; 6, 13, 20, 27 Shtator

DESTINACIONET:

DITA I SARANDE
DITA II: ‪KAKOME‬ KROREZ SARANDE
DITA III ‪KSAMIL‬ ‎PLAZHI PULBARDHA‬ ‎PASQYRA‬ ‎PLAZHI MANASTIRIT‬ ‪SHPELLA PELLUMBAVE‬ ‪PLAZH GREMINE‬

 

PROGRAMI:

DITA I:
Nisja behet ne oren 17.00 ke Liceu Artistik “Jordan Misja”. Gjate rruges do te bejme 1 ndalese per nje kafe ne Lushnje. Ndalojme ne qytetin e Sarandes ku do te akomodohemi ne hotel. Pasi te akomodohemi dhe nje pushimi te shkurter rreth ores 21.30 do shijojme darken e shijshme (baze mishi/peshku me garniture). Me pas kohe e lire per shetitje,argetim etj.

DITA II:
Mengjesi ne hotel ne oren 7:30. Rreth ores 8.00 nisemi drejt Ksamilit dhe me pas nga Ksamili nisim aventuren me skaf ne plazhet e bukura te Pulbardhes, Pasqyres dhe Gjirit te Kristalte te Manastirit. Mbyllim eksplorimin tone me Shpellen e Pellumbave nje nga atraksionet me te bukura te Rivieres Shqiptare. Dreka e lire ne Ksamil. Kthimi ne oren 17:00. Kohe e lire(opsionale vizita ne Butrint). Darka ne oren 21:00. Kohe e lire (shetitje,party,argetim etj.)

DITA III
Mengjesi ne hotel ne oren 7:30. Rreth ores 8.00 behemi gati per te nisur aventuren tone me skaf nga Limani ne Sarande.Vazhdojme me eksplorimin e plazhit magjepses te Kakomese dhe Gjirit te Bekuar te Krorezes. Dreka e lire ne Krorez/Kakome. Kthimi per Tirane ne oren 18:00

Te perfshira ne Cmim jane:
1. Transporti gjate gjithe turit.
2. Lundrimi me skaf dhe anije gjate gjithe turit.
3. Fjetja per 2 nete ne hotel me 3*** ne Sarande
4. Darkat dhe mengjeset
5. Shoqerues grupi;

Te perfshira ne Cmim nuk jane:
✘Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply