Tur inaktiv, TURE

RIVIERA MAL I ZI. TUR 5 DITOR. NISJE CDO E HENE PLAZH SHKUMAPARTY ULQIN VALDANOS SHENSTEFAN‬ ‪‎PLOCE BUDVA HAWAI MOGREN 190 EUR

 

NISJE GUSHT Cmimi: 190 EUR

PROGRAMI:

Dita 1:
Ora 06.00 nisja nga Tirana prane Liceut Artistik “Jordan Misja” per ne Ulqin. Pas perfundimit te procedurave doganore ne doganen e Murriqanit vazhdojme drejt qytetit te Ulqinit. Vizite e qytetit dhe plazh ne Ulqin (Plazha e madhe). Kthimi pasdite ne hotel. Akomodimi ne hotel. Ora 21.00 darka me muzike. Pas darke argetim ne klubet e nates.

Dita 2
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Ndalese per foto ne Shen Stefan. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije bregdetit (me kosto extra). 17.30 Nisemi drejt Ulqinit. Ora 21.00 darka me muzike. Pas darke argetim ne klubet e nates.

Dita 3
Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Perastit ku me anije vizitojme Manastirin e Zonjes mbi shkemb dhe Manastirin e Murgjerve ( ME PAGESE EKSTRA). Me pas udhetojme drejt Kotorrit. Plazh ne Ploce Plaza.

Dita 4
Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi dretj Budves, vizite e qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Mogren Beach. Nisemi drejt Ulqinit. Ora 21.00 darka me muzike. Pas darke argetim ne klubet e nates.

Dita 5
Mengjesi ne hotel. Plazh ne Valdanos deri ne oren 17:30. Pas plazhit nis kthimi per ne Tirane. Pushime gjate rruges per kafe.

Te perfshira ne cmim:
1.Transporti vajtje-ardhje sipas programit me minibus komod Sprinter Mercedes AC.
2.Akomodim në hotel 4 nete qendrimi Hotel 3***

3.Mëngjesi, darka e shoqeruar me muzike shqip/internacionale.
4.Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Ne cmim nuk perfshihet:
Cdo gje qe nuk eshte perfshire ne rubriken perfshihet

Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj per udhwtimet jashte vendit.

Rezervoni ne TEL 0674622246 0674671300 0693672523

Viber : 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

Whats up: 00355/ 0674622246 / 0674671300 / 0693672523

EMAIL info@dsmtours.com

Leave a Reply