Udhetim aktiv

Plazh All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499

  Nisja më 4, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28 Gusht. Fjetje: 2, 3, 4 dhe 7 netë në: – Hotel Iberostar Bellevue 4* Budva, në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet gjatë gjithë ditës, Pishina të Brendshme dhe të Jashtme), 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499, –… Read More Plazh All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499

Tur i momentit, TURE

5 Ditë: Plazh në Sarandë Ksamil / 129€

  Detajet e Turit  SARANDE  KSAMIL  KROREZ  KAKOME  SYRI I KALTER  BUTRINT   5 DITE FILLON NGA  129€  EKSTRA DARKA 5 € NATA PER PERSON NE HOTELIN PERKATES   HOTEL – SEASIDE 4* Korriku – 129€ / Gushti – 139€ HOTEL  VISAD 4* Buzë Detit  Korriku – 139€ / Gushti – 149€ HOTEL – OASIS 4* Superior  Korriku – 140€ / Gushti – 160€ Nisje 13… Read More 5 Ditë: Plazh në Sarandë Ksamil / 129€

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

TUR NJË DITOR NË PARKUN KOMBËTAR DIVJAKË – LAGUNA E KARAVASTASË 1400 lekë

Nisja nga Tirana ne 06: 30 Vazhdimi I udhetimit tone drejt Lugines se Karavastase. Ndalese 30 minuta pergjate rruges per te konsumuar kafen e mengjesit. Mberritja ne Parkun Kombetar te Divjakes rreth ores 09:00, vizite ne Kullen 360  per te pare dhe per te shijuar nga larte Lagunen e Karavastase e cila mbrohet nga UNESCO… Read More TUR NJË DITOR NË PARKUN KOMBËTAR DIVJAKË – LAGUNA E KARAVASTASË 1400 lekë

Udhetim aktiv

Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. Plazh në Strugë, nga €15, për person, për 1 natë.

  Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. – Park Lakeside 4*, Fjetje + Mëngjes, nga €27, për person, për 1 natë. – Hotel Belvedere 4*, Fjetje + Mëngjes, nga €28, për person, për 1 natë. – Hotel Tourist Metropol Lake 4*, Fjetje + Mëngjes + Darkë, nga €29, për person, për… Read More Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. Plazh në Strugë, nga €15, për person, për 1 natë.

Udhetim aktiv

Weekend në Selanik dhe Meteora, Plazh në Rivierë Olimpike, 3 Ditë €99, Nisja më 3, 10 Korrik.

Vizitohen: Selanik, Katerini, Riviera Olimpike, Larisa, Janine, Meteora dhe Kastoria. Fjetje 2 netë në Hotel 4* në Rivierën Olimpike. Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 3.00 drejt Selanikut, Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kapshticës. Vizitëe… Read More Weekend në Selanik dhe Meteora, Plazh në Rivierë Olimpike, 3 Ditë €99, Nisja më 3, 10 Korrik.

TUR 3 DITOR

Ujvarat e Plives, Kravices, Blagaj, Mostar, Medjugorje, 3 dite. Nisja 3, 10 Korrik. Cmimi 115 euro/p

Programi: Dita 1 NIsja nga Tirana ne oren 05:00 drejt Malit te Zi. Kalimi i pikes doganore Hani i Hotit dhe ndalese e shkurter ne ujvaren e Tuzit. Pas ndaleses vazhdojme udhetimin drejt kufirit te Malit te Zi me Bosnjen dhe i drejtohemi Medjugorjes ku do te bejme edhe qendrimin tone per naten e pare.… Read More Ujvarat e Plives, Kravices, Blagaj, Mostar, Medjugorje, 3 dite. Nisja 3, 10 Korrik. Cmimi 115 euro/p

Udhetim inaktiv

Pranverë në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €109, Nisje më 20 Mars, 10 Prill

Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit     Serbi Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Medjugorje. Vizitë e Katedrales… Read More Pranverë në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €109, Nisje më 20 Mars, 10 Prill

TURE

PRAGE 5 DITE €359 VIZITOHET: PRAGE , VIENA , BUDAPEST , BRATISLAVA DATA E UDHETIMIT: 3 – 7 MARS

  DITA E PARË, Takimi me stafin tone behet ne oren 12:30 te drekes ne Airportin Nene Tereza Tirane. Nisja nga Tirana ne oren 15:00 dhe mberritja ne Budapest ne oren 16:30. Pas procedurave , te orientuar nga guida shqiptare do te bashkohemi me autobusin vendas per tu nisur drejt qytetit te Bratislaves. Akomodimi ne… Read More PRAGE 5 DITE €359 VIZITOHET: PRAGE , VIENA , BUDAPEST , BRATISLAVA DATA E UDHETIMIT: 3 – 7 MARS

TUR 3 DITOR

LEFKADA – PARGA – PREVEZA – JANINE 3 DITE €99 ► 6-8 Mars

PROGRAMI: ►Dita e Pare: Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken .Vazhdimi I udhetimit drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel .Pas konsumimit te darkes ne hotel qendrim I lire per… Read More LEFKADA – PARGA – PREVEZA – JANINE 3 DITE €99 ► 6-8 Mars

TUR 3 DITOR

PARKU KRKA – SPLIT – ZADAR – DUBROVNIK 3 DITE €119. Data e nisjes: 6-8 Mars

  Data e nisjes: 6-8 Mars PARKU NATYROR KRKA – SPLIT – ZADAR – TROGIR – DUBROVNIK ►Dita e Parë: Tirane – Dubrovnik  – Trogir Nisja nga Tirana në orën 04:00 të mëngjesit (Nisja nga Durresi ne oren 03:20) Pas kalimit të pikës kufitare të Muriqanit vazhdojmë udhëtim nëpër rivieren e Malit të Zi pa… Read More PARKU KRKA – SPLIT – ZADAR – DUBROVNIK 3 DITE €119. Data e nisjes: 6-8 Mars

Udhetim inaktiv

Budapest, 3 Ditë €259, Nisje më 19, 26 Mars

  Vizitohet: Budapest. Fjetje 2 netë në Budapest. Mëngjeset në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas programit. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit   Hungari Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest. Nisja më 15:00 – Mbrritje në Budapest më 16:25. Transfertë për në Budapest. Shëtitje Panoramike në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel.… Read More Budapest, 3 Ditë €259, Nisje më 19, 26 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €369, Nisja më 13 Mars, 4 Ditë €469, Nisja më 27 Mars

  Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje: 3 netë në Hotel. Fluturimi me avion direkt Tiranë – Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit. Zbritja aplikohet vetëm në Rezervimet e Reja   Hollande Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 09:40. Mbrritja në Amsterdam në orën… Read More Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €369, Nisja më 13 Mars, 4 Ditë €469, Nisja më 27 Mars

Udhetim inaktiv

Doha, Qatar, 6 Ditë €579, Nisje më 17, 24 Janar, 14 Shkurt

Vizitohet: Doha. Fluturim Direkt Vajtje – Ardhje Shkup – Doha, Fjetje në Hotel, Shëtitje Panoramike në Doha, Transfertë vajte ardhje Aeroport – Hotel. Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Doha dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht   Dita e Parë: Fluturimi Shkup – Doha. Nisja nga Shkupi… Read More Doha, Qatar, 6 Ditë €579, Nisje më 17, 24 Janar, 14 Shkurt

Krociere, Udhetim inaktiv

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor. Lundrimi me Kroçieren: Quantum of the Seas Ndalesa në: Kuala Lumpur, Penang dhe Phuket. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana,… Read More Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

MEDJUGORJE – MOSTAR -UJEVARA KRAVICA – DUBROVNIK

  Data e Udhetimit 2 ditor: ► 21-22, 24-25, 28-29 Dhjetor. 2-3; 3-4; 4-5 JANAR.60 € Data e Udhetimit 3 ditor: ► 20-22, 23-25, 27-29 Dhjetor 1-3;2-4; 3-5 JANAR. 99 €   PROGRAMI: DITA 1: VIZITE NE PODGORICE – MOSTAR – MEDJUGORE Nisja ne oren 5:00 prane Liceut Artistik Jordan Misja rr.Elbasanit. Pas kalimit te… Read More MEDJUGORJE – MOSTAR -UJEVARA KRAVICA – DUBROVNIK

Tur inaktiv

Pranverë në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €99, Nisja më 6, 13 Mars.

  Pranverë në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €99, Nisja më 6, 13 Mars. Vizitohen: Sofje dhe Selanik. Fjetje 2 netë në Sofje dhe 1 natë në Selanik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar   Bullgari Dita e parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje.… Read More Pranverë në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €99, Nisja më 6, 13 Mars.

Tur inaktiv

Krishtlindjet në Sarajevë dhe Beograd, 4 Ditë €129. Nisja më 22 Dhjetor

  Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit   Serbi Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Medjugorje. Vizitë e Katedrales… Read More Krishtlindjet në Sarajevë dhe Beograd, 4 Ditë €129. Nisja më 22 Dhjetor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

  Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevë, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natë në Neum, 1 natë në Zagreb dhe 1 natë në Sarajevë. Mëngjese dhe Darkat në Hotel. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,… Read More Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

LIQENET E BELSHIT- PARKU KOMBETAR DIVJAKE-KARAVASTA.  Diel 3 Nentor2000 Leke

Nje udhetim qe nuk duhet humbur ne 2 zona qe ofrojne shume si destinacione teper atraktive. Programi Nisja nga Tirana ora 08:00 tek Kafe Flora Rruga Durresit. Rruges ndalojme per nje pushim ne Liqenin e Belshit rreth 30-40 minuta Vazhdojme udhetimin dhe ndalesa e radhes rreth 15-20 min ne Liqenin e Seferanit Rruges nje tjeter… Read More LIQENET E BELSHIT- PARKU KOMBETAR DIVJAKE-KARAVASTA.  Diel 3 Nentor2000 Leke

Tur inaktiv

Vjeshtë në Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299, Nisja më 25 Nëntor

  Vizitohet: Hong Kong dhe Maccau. Fjetje: 4 netë në Hong Kong dhe 1 natë në Macau. Fluturimi Tiranë – Fnakfurt – Hong Kong – Tiranë, me Lufthansa. Mëngjeset në Hotele, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Kine Dita e Parë, 25 Nëntor 2019: Udhëtimi me avion për në Hong Kong.… Read More Vjeshtë në Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299, Nisja më 25 Nëntor

Tur inaktiv

SELANIK 2 DITE 69 EUR

  VIZITOHEN: KOSTUR – SELANIK ? Datat: 2-3 NENTOR, 9-10; 16-17; 23-24; 28-29; 29-30; 30-1; 7-8; DHJETOR; 8-9; 14-15; 21-22; 24-25; 28-29; Dita 1: Nisja ne oren 4 ne mengjes tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ndalese per kafe gjate rruges. Kalimi i pikes kufitare do te behet nga Kapshtica. Ndalesa rruges per kafe, dreka ne Kostur.… Read More SELANIK 2 DITE 69 EUR

Udhetim inaktiv

Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë – Bazel – Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet Zvicer Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në… Read More Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 25 Mars

  Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natë në Bazel dhe 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi me avion Tiranë – Mynih – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit   Gjermani Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Mynih. Nisja më 10.00 – Mbrritje më 12.00. Nisja për… Read More Pranverë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 25 Mars