4*, Bullgari

Chaika Resort 4*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari

  Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars dhe për Nisje gjatë gjithë Sezonit. Çmimi: Ishte €307 – Bëhet €260 për 7 netë për person për Nisje më 16 Qershor. Shtesa €65 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana   Burgas Kompleksi Chaika është i përbërë nga 3 krahë – Chaika Beach,… Read More Chaika Resort 4*, All Inclusive, Sunny Beach, Burgas, Deti i Zi, Bullgari

4*, Greqi

Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €252

  Shtesa 45€ për transportin vajtje – ardhje nga Tirana   Halkidiki Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës… Read More Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €252

4*, Greqi

Olympus Thea Boutique 4*, All Inclusive, Riviera Olimpike

Shtesa €45 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.   Riviera Olimpike Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në rrugën kombëtare Selanik- Athinë. Hoteli ka 2 pishina në natyrë, një kopshët dhe një restorant me… Read More Olympus Thea Boutique 4*, All Inclusive, Riviera Olimpike

4*

Lucky Bansko Apart Hotel 4*

  Ky hotel luksoz ofron apartamente me hapesire te gjere dhe internet wi-fi pa pagese. Te gjitha dhomat jane te pajisura me guzhine gatimi, tualet me produkte kozmetike dhe robdishamber per adult dhe femije. Hoteli disponon 2 restorante, nje klasik dhe nje Italian te cilet ofrojne nje shumellojshmeri ushqimesh. Qendra Spa ofron nje sere trajtimesh… Read More Lucky Bansko Apart Hotel 4*

4*

Bansko Royal Towers 4*

  Ky hotel eshte I pozicionuar vetem 50m nga ashensori I skive ne Bansko, dhe I rrethuar nga Maley Pirin. Hoteli disponon snack bar, me nje tarace me hapesire te gjere me pamje mali. Hoteli ofron gjithashtu pishine te brendshme e te jashtme. Restoranti I hotelit ofron ushqime te ndryshme vendase dhe internacionale. Hoteli ofron… Read More Bansko Royal Towers 4*

4*

Perun Lodge Hotel 4* Bansko

  Ky hotel pozicionohet vetem 3min larg ashensorit te skive, ne pjesen me atraktive te Bansko-s. Pjesa me e madhe e studiove, apartamenteve kane ballkon dhe secila prej tyre eshte e pajisur me guzhine gatimi me te gjitha pajisjet. Ne restorantin e hotelit mund te shijoni nje sere specialitetesh, ndersa ne barin e hotelit mund… Read More Perun Lodge Hotel 4* Bansko

4*

MPM Hotel Guinness 4* Bansko

  I pozicionuar vetem 300 m nga Gondola e ashensorit te Skive, Ky hotel ofron qender Spa, Restorant, dhe pishine te brendshme. Secila prej dhomave te hotelit ofronm Tv satelitor, ambient ndenje, minibar, banjo me dush, tharese flokesh dhe produkte tualeti. Restoranti I hotelit ofron ushqime te ndryshme a la carte si dhe vere te… Read More MPM Hotel Guinness 4* Bansko

4*

MPM Hotel Sport 4* Bansko

  I pozicionuar shum afer  ashensorit  te skive ne Bansko, ky hotel ofron qender Spa, pishine te brendshme, dhe gjithcka qe ju duhet per pushime relaksuese dhe argetuese. Te gjitha dhomat e hotelit jane te arreduara ne menyre komode. Ne lehtesirat e dhomave perfshihen: Tv satelitor, banjo, dush, produkte tualeti. Disa nga dhomat kane ballkon… Read More MPM Hotel Sport 4* Bansko

4*

Hotel Lion Bansko 4* Bansko

  Ky eshte nje nder hotelet me te kendshem per te kaluar pushime dimerore argetuese dhe relaksuese. Distance nga ashensori I skive: 520m Distance nga qendra 1.1km Hoteli disponon restorant, bar, qender spa. Ne restorantin e hotelit sherbehen ushqime tradizionale Bullgare si dhe Europiane. Hoteli disponon gjithashtu pishine te brendshme, dhe disko e cila mund… Read More Hotel Lion Bansko 4* Bansko

4*

Murite Club Hotel Bansko

  I pozicionuar ne luginen e qete te Razlog, Murite Club hotel eshte I rrethuar nga panorama e malit. Kompleksi perbehet prej 4 ndertesash, ku secila prej tyre gjendet ne nje distance prej 50m. Ndertesa kryesore, ofron Spa Luksoze dhe lehtesira te shumta si pishine e brendshme, kend per femije, restorant dyqane, klube si dhe… Read More Murite Club Hotel Bansko