Greqi, Krociere

Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

  Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699. Nisje 19, 26 Gusht, nga Pireus, Athinë, nga Pireus, Athinë. Ndalesa në Mykonos, Milos, Santorini, Kretë dhe Kushadasi. Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal në Ultra All Inclusive (Mëngjes, Drekë, Darkë, Pije pa limit) Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Pishinë, Sauna dhe aktivitete… Read More Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

Sharm El Sheikh

Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €429.

  Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor. Çmimi €429 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 2 Korrik. Çmimi €467 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 9, 16, 23, 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht, 3, 10 Shtator. Fluturimi direkt Charter Tiranë – Sharm… Read More Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €429.

Sharm El Sheikh

Regency Plaza Aqua Park and SPA 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €559.

  Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 29 Qershor. Çmimi €559 për person për 6 netë për Nisje më 2, 9 Korrik. Çmimi €579 për person për 6 netë për Nisje më 16 Korrik. Çmimi €589 për person për 6 netë për Nisje më 23, 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht,… Read More Regency Plaza Aqua Park and SPA 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €559.

5*, Alanya

Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €329.

  Zbritje 64% për Nisje deri më 25 Qershor, 53% për Nisje pas 25 Qershor dhe Zbritje €20 për person në Fluturime për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor deri më 20 Korrik. Çmimi Ishte €567 – Bëhet €329 për person për 6 netë Nisje 18, 21, 25 Qershor. Çmimi Ishte €594 – Bëhet €389… Read More Bayar Garden Holiday Village 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €329.

Kemer

Erkal Resort 4* – Kemer

Zbritje 45% për Nisje 17 Maj, 35% për Nisje pas 17 Maj për Rezervime të Hershme deri 31 Maj. Çmimi Ishte €404 – Bëhet €295 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 17, 24, 31 Maj. Cmimi Ishte €404 – Bëhet €347 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 7, 11, 14 Qershor. Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.  … Read More Erkal Resort 4* – Kemer

Side

Sea Shell Resort 5* – Side

Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri 30 Prill. Çmimi Ishte €657 – Bëhet €574 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 17 Maj. Çmimi Ishte €699 – Bëhet €613 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 24 Maj. Çmimi Ishte €699 – Bëhet €613 për person ECO/STD (3) për 6 netë Nisje 31 Maj. Çmimi Ishte €699… Read More Sea Shell Resort 5* – Side

Side

Narcia Resort 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Side, 7 Ditë €415.

Zbritje 20% për Nisje deri 8 Qershor dhe Zbritje 15% për Nisje pas 8 Qershor, Zbritje €30 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Maj dhe €20 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor. Çmimi Ishte €518 – Bëhet €415 për person për 6 netë Nisje 17, 24 Maj. Çmimi Ishte €572… Read More Narcia Resort 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Side, 7 Ditë €415.

Sharm El Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.

Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj. Çmimi €599 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik. Çmimi €579 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 1, 8, 15, 22… Read More Jaz Mirabel Beach Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €579. Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj.

Sharm El Sheikh

Hilton Waterfalls Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €604. Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

  Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €604 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4 Korrik. Çmimi €606 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 11 Korrik. Çmimi €614 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 18, 25 Korrik. Çmimi €652 për person për… Read More Hilton Waterfalls Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €604. Zbritje 30% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

Sharm El Sheikh

Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

  Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €499 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik. Çmimi €549 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 1, 8, 15, 22 Gusht. Fluturimi… Read More Aurora Oriental Resort 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €499. Zbritje 40% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill.

Alanya

Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €612

Zbritje 25% për Nisje deri më 25 Qershor dhe Zbritje €20 për person në Fluturime për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor deri më 20 Korrik. Çmimi Ishte €749 – Bëhet €612 për person për 6 netë Nisje 18, 21 Qershor. Çmimi Ishte €769 – Bëhet €629 për person për 6 netë Nisje 25 Qershor.… Read More Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 7 Ditë €612

Sharm El Sheikh, zbritje

Movenpick Resort 5*L, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €777.

Çmime të Rishikuara për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor. Çmimi €777 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 2, 9, 16, 23 Korrik. Çmimi €811 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 30 Korrik, 6, 13, 20, 27 Gusht, 3, 10 Shtator. Fluturimi direkt Charter Tiranë – Sharm El… Read More Movenpick Resort 5*L, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €777.

Sharm El Sheikh, zbritje

Rixos Sharm El Sheikh 5*L, Ultra All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €926

Zbritje 15% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €1036 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11, 18, 25 Korrik, 1 Gusht. Çmimi €1056 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 8 Gusht. Çmimi €1026 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 15 Gusht. Çmimi €926… Read More Rixos Sharm El Sheikh 5*L, Ultra All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €926

Side, zbritje

Jadore De Luxe Hotel and SPA 5*, Ultra All Inclusive. Ekskluzive, Side, 7 Ditë €649

  Zbritje 25% për Nisje për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor, 2 Fëmijë Falas, Zbritje €20 për person në Fluturime për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor deri më 20 Korrik. Çmimi Ishte €798 – Bëhet €649 për person për 6 netë Nisje 18, 21, 25 Qershor. Fluturimi Charter Tiranë – Antalya –… Read More Jadore De Luxe Hotel and SPA 5*, Ultra All Inclusive. Ekskluzive, Side, 7 Ditë €649

Kemer, zbritje

Imperial Sunland 5*, Ultra All Inclusive. Ekskluzive, Kemer, 7 Ditë €419.

Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri 30 Prill, Zbritje €30 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Maj dhe €20 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor. Çmimi Ishte €505 – Bëhet €419 për person për 6 netë Nisje 17, 24 Maj. Çmimi Ishte €583 – Bëhet €482 për person për… Read More Imperial Sunland 5*, Ultra All Inclusive. Ekskluzive, Kemer, 7 Ditë €419.

Sharm El Sheikh, zbritje

Baron Resort 5*, Premium All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €966.

Zbritje 10% për Rezervime Të Hershme deri 30 Prill. Çmimi €966 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 4, 11 Korrik. Çmimi €996 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 18 Korrik. Çmimi €1027 për person për 6 netë Qëndrim për Nisje më 25 Korrik, 1, 8, 15, 22 Gusht. Fluturimi… Read More Baron Resort 5*, Premium All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditë €966.

Sharm El Sheikh, Udhetim inaktiv

All Inclusive Surprizë, 7 Ditë nga €399, Sharm El Sheikh, Nisja çdo të Martë, nga 2 Korrik deri më 10 Shtator.

  Çmimi përfshin: – Akomodimi për 6 netë në All Inclusive në Hotel 4*, Programi Argëtimit në Hotel. – Fluturimi Vajtje Ardhje me Charter – Transfertë Vajtje Ardhje Aeroport Hotel. Emrin e hotelit e mësoni një ditë para Nisjes. Do jenë gjithsej VETEM 6 netë. Hoteli do zgjidhet ndërmjet hoteleve që ofrojmë ne me 4*… Read More All Inclusive Surprizë, 7 Ditë nga €399, Sharm El Sheikh, Nisja çdo të Martë, nga 2 Korrik deri më 10 Shtator.

Kemer, zbritje

Perre La Mer 5*, Ultra All Inclusive, Kemer, 7 Ditë €365.

  Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars, Zbritje €30 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Maj, Zbritje €20 për person për të gjitha Nisjet gjatë muajit Qershor. Çmimi Ishte €451 – Bëhet €365 për person për 6 netë Nisje 17, 24 Maj. Çmimi Ishte €480 – Bëhet €387 për person… Read More Perre La Mer 5*, Ultra All Inclusive, Kemer, 7 Ditë €365.

Alanya

Asia Beach 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 5 Ditë €441

  Çmimi i Rishikuar për tërë sezonin, 2 Fëmijë Falas, Zbritje €40 në Fluturimin Tiranë Antalya më 9 Korrik dhe €20 për Nisje më 14 Gusht. Çmimi €441 për person për 4 netë Nisje 9 Gusht. Çmimi €586 për person për 6 netë Nisje 20 Gusht. Çmimi €574 për person për 6 netë Nisje 21… Read More Asia Beach 5*, Ultra All Inclusive, Plazh.com Ekskluzive, Alanya, 5 Ditë €441

Lara - Kundu, zbritje

Hoteli më Luksoz në Antalya – Titanic Mardan Palace 5*L, Ultra All Inclusive, Lara – Kundu, 5 Ditë €1181.

Zbritje 35% për Nisje deri më 16 Gusht, 40% për Nisje pas 17 Gusht, 2 Fëmijë Falas, Zbritje €40 në Fluturimin Tiranë Antalya më 9 Korrik dhe €20 për Nisje më 14 Gusht. Çmimi Ishte €1757 – Bëhet €1181 për person për 4 netë Nisje 24, 26 Korrik. Çmimi Ishte €2521 – Bëhet €1698 për… Read More Hoteli më Luksoz në Antalya – Titanic Mardan Palace 5*L, Ultra All Inclusive, Lara – Kundu, 5 Ditë €1181.

Bullgari, Udhetim inaktiv

Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë €329, Nisja më 1, 8 dhe 15 Gusht.

– Hotel Svejest 3* – €329 – Hotel Azurro 3* – €349 – Hotel Chaika 4* – €449 – Hotel Victoria Palace 5* €489 Çmimi përfshin: – Fjetje 7 Netë në Hotel sipas zgjedhjes, – All Inclusive në Hotele, (Mëngjes, Drekë dhe Darkë dhe Pije pa kufi) – Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana… Read More Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë €329, Nisja më 1, 8 dhe 15 Gusht.

Bullgari

– Hotel Svejest 3*

  Burgas Hotel Svejest ofron një mjedis të rehatshëm në Sunny Beach. Ajo gjithashtu ofron një dhomë lojrash. Hotel Svejest përmban 140 dhoma, të gjitha janë të pajisura me një shumëllojshmëri objektesh për të siguruar një qëndrim të rehatshëm. Hotel Svejest ofron: -një vend ideal për të eksploruar afër Nesebar dhe Sveti Vlas, të cilat… Read More – Hotel Svejest 3*

Kemer

Rixos Beldibi 5* – Kemer

  Kemer Hoteli me 5 yje është ndertuar në vitin 2002 , rikonstruktuar në vitin 2008 dhe ka një sipërfaqje prej 40.000 m². Hoteli ka 270 dhoma standarte, 1 një suitë mbretërore,1 suite mbretërore junior dhe 2 suita. Të gjitha dhomat janë të pajisura me:  – Ballkon – Telefon (me pagesë) – Mini-bar – TV… Read More Rixos Beldibi 5* – Kemer

Kemer

Akka Antedon 5* – Kemer

  Kemer Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rindërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 90.000 m² dhe ndodhet 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga Qyteti i Kemerit, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. Hotei disponon 500 Dhoma në Total: 340 dhoma Standarte (30-42 m2),… Read More Akka Antedon 5* – Kemer

Side

Side Star Elegance 5* – Side

  Side I ndodhur pranë plazhit, Side Star Elegance ka shërbime  spa dhe pishina të jashtme.Ofron dhoma me ajër të kondicionuar me tv me satelit dhe ballkon. Dhomat në  Side Star Elegance kanë mobilim modern. Të gjitha kanë banjo private me dush dhe tharëse. Minibari është i mbushur me pije freskuese dhe birrë cdo ditë.… Read More Side Star Elegance 5* – Side