Greqi, Krociere

Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

  Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699. Nisje 19, 26 Gusht, nga Pireus, Athinë, nga Pireus, Athinë. Ndalesa në Mykonos, Milos, Santorini, Kretë dhe Kushadasi. Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal në Ultra All Inclusive (Mëngjes, Drekë, Darkë, Pije pa limit) Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Pishinë, Sauna dhe aktivitete… Read More Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Grekë, 8 Ditë €699, Nisje çdo të Hënë.

Greqi, Krociere

Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Ditë

  Kroçiere në Grup në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive. – Nisje më 1 Shtator – 6 Ditë €479 Ndalesa në: Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi. Në pagesë përfshihen: – Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus. – Akomodim në Kroçieren Celestyal për 5 ditë Lundrim, 4 netë fjetje. – Mëgjeset, Drekat dhe Darkat… Read More Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Ditë

Greqi

Kroçiere në Mykonos, Kretë dhe Kusadasi, 5 Ditë €329, Nisje më 14 Qershor

  Ndalesa në: Mykonos, Kretë dhe Kushadasi. Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim në Kroçieren Celestyal për 3 netë qëndrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë dhe Taksat Portuale dhe Bakshishet në Kroçiere. Fëmijët dhe Të Rriturit e Tretë dhe të Katërt… Read More Kroçiere në Mykonos, Kretë dhe Kusadasi, 5 Ditë €329, Nisje më 14 Qershor

Greqi, Udhetim aktiv

All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë nga €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378, Nisja më 30 Qershor, 3 Korrik. Transporti i përfshirë

  Hotel Platon Beach 2* Superior AI – 4 Ditë €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378 – Hotel Olympus Thea 4* AI – 4 Ditë €258, 5 Ditë nga €328, 8 Ditë nga €544 – Hotel Bomo Olympian Resort 4* AI – 4 Ditë €197, 5 Ditë nga €243, 8 Ditë nga… Read More All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë nga €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378, Nisja më 30 Qershor, 3 Korrik. Transporti i përfshirë

Greqi, Hotele

Primasol Louis Ionian Sun 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 netë €304

  Korfuz Hoteli Primasol Louis Ionian Sun është me 4 Yje dhe ndodhet në fshatin Agios Ioannis Peristeron, i cili gjendet rreth 15 km në jug të qytetit të Korfuzit. Zona ku gjendet hoteli konsiderohet nga zonat që frekuentohet më së shumti nga turistët, duke qënë së në këtë zonë gjendet edhe një numër shumë i… Read More Primasol Louis Ionian Sun 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 netë €304

5*, Greqi

Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, 3 Netë €274, 7 Netë €640.

  Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, 3 Netë €274, 7 Netë €640. Zbritje 40% për Nisje më 2 Korrik dhe 20% për Nisje më 5, 9 Korrik. Çmimi: Ishte €457 – Bëhet €274 për 3 netë për person për Nisje më 2 Korrik. Çmimi: Ishte €1067 – Bëhet €640 për 7 netë… Read More Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, 3 Netë €274, 7 Netë €640.

3*, Greqi

Messonghi Beach 3* Superior, All Inclusive, Korfuz

  Shtesa €55 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana   Korfuz Hoteli Messonghi Beach është një hotel me 3 yje, i cili ndodhet në jug të Korfuzit në pjesën Jug-Lindore të ishullit, ndërmjet  fshatrave Moraitika dhe Messonghi. Hoteli gjendet në një distancë prej 25 km nga qyteti i Korfuzit dhe po aq nga Aeroporti ndërkombëtat… Read More Messonghi Beach 3* Superior, All Inclusive, Korfuz

4*, Greqi

Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €252

  Shtesa 45€ për transportin vajtje – ardhje nga Tirana   Halkidiki Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës… Read More Kriopigi Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €252

4*, Greqi

Olympus Thea Boutique 4*, All Inclusive, Riviera Olimpike

Shtesa €45 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.   Riviera Olimpike Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në rrugën kombëtare Selanik- Athinë. Hoteli ka 2 pishina në natyrë, një kopshët dhe një restorant me… Read More Olympus Thea Boutique 4*, All Inclusive, Riviera Olimpike

Greqi, Hotele

Platon Beach 2* Superior, Riviera Olimpike, All Inclusive Light, 7 netë €252

  Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt. Çmimi: Ishte €336 – Bëhet €252 për 7 netë për person për Nisje më 11, 15, 18, 22, 25 Maj. Shtesa €45 për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.   Riviera Olimpike PLATON BEACH ndodhet në Olympic Beach në zonën  Riviera Olimpike. I pozicionuar… Read More Platon Beach 2* Superior, Riviera Olimpike, All Inclusive Light, 7 netë €252