Tur i momentit, TURE

5 Ditë: Plazh në Sarandë Ksamil / 129€

  Detajet e Turit  SARANDE  KSAMIL  KROREZ  KAKOME  SYRI I KALTER  BUTRINT   5 DITE FILLON NGA  129€  EKSTRA DARKA 5 € NATA PER PERSON NE HOTELIN PERKATES   HOTEL – SEASIDE 4* Korriku – 129€ / Gushti – 139€ HOTEL  VISAD 4* Buzë Detit  Korriku – 139€ / Gushti – 149€ HOTEL – OASIS 4* Superior  Korriku – 140€ / Gushti – 160€ Nisje 13… Read More 5 Ditë: Plazh në Sarandë Ksamil / 129€

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

TUR NJË DITOR NË PARKUN KOMBËTAR DIVJAKË – LAGUNA E KARAVASTASË 1400 lekë

Nisja nga Tirana ne 06: 30 Vazhdimi I udhetimit tone drejt Lugines se Karavastase. Ndalese 30 minuta pergjate rruges per te konsumuar kafen e mengjesit. Mberritja ne Parkun Kombetar te Divjakes rreth ores 09:00, vizite ne Kullen 360  per te pare dhe per te shijuar nga larte Lagunen e Karavastase e cila mbrohet nga UNESCO… Read More TUR NJË DITOR NË PARKUN KOMBËTAR DIVJAKË – LAGUNA E KARAVASTASË 1400 lekë

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Tur i momentit

Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 55€ CDO WEEKEND

  Tirane – Struge – Oher -Shen Naum – Tushemisht – Drilon- Pogradec-Tirane Programi: Dita e parë: Nisja nga Tirana ne oren 07:00 Liceu Artistik, Rr. Elbasanit. Ndalese per kafe dhe pak pushim tek KLUBI I GJUETAREVE dhe me pas vazhdojme rrugetimin tone drejt Maqedonise per ne doganen e Qafe Thanes. Pas kalimit te kufirit nisemi per ne Struge dhe… Read More Struge Oher. Hotel 4*: 2 Ditë 55€ CDO WEEKEND

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

PLAZH & SHKUMAPARTY ULQIN – ‪SHENSTEFAN‬ – ‪‎PLOCE BUDVA 45 EUR (CDO FUNDJAVE)

Datat: 27-28, 31- 1 Gusht, 3-4 Gusht, 7-8, 10-11, 11-12, 14-15, 17-18, 21-22, 24-25, 28-29, 31-1 Shtator 4-5 Shtator 7-8, 11-12, 14-15, 18-19, 21-22, 25-26, 28-29 5-6 Tetor   Vizitohet : Ulqin Shen Stefan Budva Ploce PROGRAMI Dita 1: Ora 06.00 nisja nga Tirana per ne Malin e Zi. Pas perfundimit te procedurave doganore ne… Read More PLAZH & SHKUMAPARTY ULQIN – ‪SHENSTEFAN‬ – ‪‎PLOCE BUDVA 45 EUR (CDO FUNDJAVE)

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 65 EUR

Cdo fundjave   DITA 1: Nisja nga Tirana ne 05:00 te mengjesit, me ndalesa te shkurtera rruges drejt Janines. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës. Mberritja ne Janine. Vizite e qytetit me monumentet kryesore: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret, Sinagoga dhe Xhamitë e vjetra. Dreka e lire ne Janinë dhe vazhdojme udhetimin per ne… Read More JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 65 EUR

TUR 1 DITOR, Tur i momentit

SHENSTEFAN‬ – ‪BUDVA‬ –‪KOTORR‬ – PERAST CDO E DJELE 15 EUR (SHETITJE ME VARKE E ISHUJVE PERAST opsionale me pagese ekstra).

Qershor: 21, 28 Korrik: 5, 12, 19, 26 Ora 6.00 Nisja nga Tirana ►Vendi i nisjes: Liceu Artistik, Rr. Elbasanit ora 6.00. Pas kryerjes se procedurave kufitare ne Muriqan. ►Gjate rruges bejme nje ndalese e ne Ishullin e njohur ne Shen Stefan. Me pas vazhdojme udhetimin drejt ishullit te bukur Perast ku me anije do… Read More SHENSTEFAN‬ – ‪BUDVA‬ –‪KOTORR‬ – PERAST CDO E DJELE 15 EUR (SHETITJE ME VARKE E ISHUJVE PERAST opsionale me pagese ekstra).