Udhetim aktiv

Plazh All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499

  Nisja më 4, 7, 11, 14, 18, 21, 25, 28 Gusht. Fjetje: 2, 3, 4 dhe 7 netë në: – Hotel Iberostar Bellevue 4* Budva, në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet gjatë gjithë ditës, Pishina të Brendshme dhe të Jashtme), 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499, –… Read More Plazh All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €149, 4 Ditë €214, 5 Ditë €284, 8 Ditë €499

Udhetim aktiv

Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. Plazh në Strugë, nga €15, për person, për 1 natë.

  Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. – Park Lakeside 4*, Fjetje + Mëngjes, nga €27, për person, për 1 natë. – Hotel Belvedere 4*, Fjetje + Mëngjes, nga €28, për person, për 1 natë. – Hotel Tourist Metropol Lake 4*, Fjetje + Mëngjes + Darkë, nga €29, për person, për… Read More Plazh në Ohër, nga €27, për person, për 1 natë. Plazh në Strugë, nga €15, për person, për 1 natë.

Udhetim aktiv

Weekend në Selanik dhe Meteora, Plazh në Rivierë Olimpike, 3 Ditë €99, Nisja më 3, 10 Korrik.

Vizitohen: Selanik, Katerini, Riviera Olimpike, Larisa, Janine, Meteora dhe Kastoria. Fjetje 2 netë në Hotel 4* në Rivierën Olimpike. Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   DETAJET E TURIT Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 3.00 drejt Selanikut, Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kapshticës. Vizitëe… Read More Weekend në Selanik dhe Meteora, Plazh në Rivierë Olimpike, 3 Ditë €99, Nisja më 3, 10 Korrik.

Udhetim aktiv

Plazh All Inclusive në Ulqin,5 Ditë €264, Nisja më 10 Korrik

  Hotel Long Beach Karisma 3* Dhomë Standart – €264 – Hotel Holiday Village Karisma 4* Dhomë Standart – €405 – Hotel Otrant 4* Dhomë Standart – €293 Çmimi përfshin: – Fjetje 4 Netë në Hotel sipas zgjedhjes, – All Inclusive në Hotele, (Mëngjes, Drekë dhe Darkë dhe Pije pa kufi) – Transferta Vajtje Ardhje… Read More Plazh All Inclusive në Ulqin,5 Ditë €264, Nisja më 10 Korrik

Greqi, Udhetim aktiv

All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë nga €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378, Nisja më 30 Qershor, 3 Korrik. Transporti i përfshirë

  Hotel Platon Beach 2* Superior AI – 4 Ditë €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378 – Hotel Olympus Thea 4* AI – 4 Ditë €258, 5 Ditë nga €328, 8 Ditë nga €544 – Hotel Bomo Olympian Resort 4* AI – 4 Ditë €197, 5 Ditë nga €243, 8 Ditë nga… Read More All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë nga €184, 5 Ditë nga €232, 8 Ditë nga €378, Nisja më 30 Qershor, 3 Korrik. Transporti i përfshirë

Udhetim aktiv

Udhëtim Individual në Stamboll, 3 Ditë nga €150. Udhëtim në Grup në Stamboll, 3 Ditë €239, 4 Ditë €259

  Nisja më 7 Gusht. Udhëtim në Grup në Stamboll, 3 Ditë €239, 4 Ditë €259, Nisja më 7, 9, 14, 21, 23 Gusht. ****** Udhëtim Individual në Stamboll, 3 Ditë €150, Nisja më 7 Gusht. Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 2 Netë në Stamboll. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt me avion Tiranë – Stamboll, Stamboll –… Read More Udhëtim Individual në Stamboll, 3 Ditë nga €150. Udhëtim në Grup në Stamboll, 3 Ditë €239, 4 Ditë €259

TUR 2 DITOR, TUR 3 DITOR, Udhetim aktiv

FRESKI & RELAX NE BJESHKET E BUKURA TE LEPUSHES, KELMENDIT, PLAVES DHE GUCISE TUR 2 DITOR 55 EUR

  3 ditor datat e nisjes: 2 ditor datat e nisjes:   9, 16, 23, 28, 30 Nentor   PROGRAMI: Dita 1: Nisja behet ne oren 06:00 nga Tirana tek Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. Ne Shkoder do te bejme nje ndalese te shkurter per kafe dhe me pas do te nisemi per ne Tamare.… Read More FRESKI & RELAX NE BJESHKET E BUKURA TE LEPUSHES, KELMENDIT, PLAVES DHE GUCISE TUR 2 DITOR 55 EUR