Udhetim inaktiv

Pranverë në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €109, Nisje më 20 Mars, 10 Prill

Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd. Udhëtimi dhe Shëtitjet me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit     Serbi Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Medjugorje. Vizitë e Katedrales… Read More Pranverë në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €109, Nisje më 20 Mars, 10 Prill

Udhetim inaktiv

Budapest, 3 Ditë €259, Nisje më 19, 26 Mars

  Vizitohet: Budapest. Fjetje 2 netë në Budapest. Mëngjeset në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas programit. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit   Hungari Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Budapest. Nisja më 15:00 – Mbrritje në Budapest më 16:25. Transfertë për në Budapest. Shëtitje Panoramike në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel.… Read More Budapest, 3 Ditë €259, Nisje më 19, 26 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €369, Nisja më 13 Mars, 4 Ditë €469, Nisja më 27 Mars

  Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje: 3 netë në Hotel. Fluturimi me avion direkt Tiranë – Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit. Zbritja aplikohet vetëm në Rezervimet e Reja   Hollande Dita e Parë : Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 09:40. Mbrritja në Amsterdam në orën… Read More Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €369, Nisja më 13 Mars, 4 Ditë €469, Nisja më 27 Mars

Udhetim inaktiv

Doha, Qatar, 6 Ditë €579, Nisje më 17, 24 Janar, 14 Shkurt

Vizitohet: Doha. Fluturim Direkt Vajtje – Ardhje Shkup – Doha, Fjetje në Hotel, Shëtitje Panoramike në Doha, Transfertë vajte ardhje Aeroport – Hotel. Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Doha dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht   Dita e Parë: Fluturimi Shkup – Doha. Nisja nga Shkupi… Read More Doha, Qatar, 6 Ditë €579, Nisje më 17, 24 Janar, 14 Shkurt

Krociere, Udhetim inaktiv

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor. Lundrimi me Kroçieren: Quantum of the Seas Ndalesa në: Kuala Lumpur, Penang dhe Phuket. Çmimi përfshin: Akomodimi në Kroçiere në kabinë, tre vaktet, Programi argëtimit në bord dhe Taksa dhe tarifa portuale. Fluturimi nga Tirana,… Read More Viti i Ri me Kroçiere në Singapore, Tajlandë, Malajzi, 6 ditë €1043, nga Singapore në Singapore, Nisja më 28 Dhjetor.

Udhetim inaktiv

Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

  Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevë, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natë në Neum, 1 natë në Zagreb dhe 1 natë në Sarajevë. Mëngjese dhe Darkat në Hotel. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,… Read More Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

Udhetim inaktiv

Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe 1 natë në Bazel. Fluturimi me avion Prishtinë – Bazel – Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet Zvicer Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në… Read More Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359. Nisja më 20 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 25 Mars

  Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natë në Bazel dhe 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi me avion Tiranë – Mynih – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit   Gjermani Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Mynih. Nisja më 10.00 – Mbrritje më 12.00. Nisja për… Read More Pranverë në Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399, Nisja më 25 Mars

Udhetim inaktiv

HALKIDIKI 5 DITË

DATAT E UDHETIMEVE Sun Hotel 3* (Mengjes + Darke ) Kriopigi Beach 4* (All inclusive) 10-14 Qershor €99 €129 14-18 Qershor €109 €139 18-22 Qershor €119 €149 22-26 Qershor €139 €169 26-30 Qershor €149 €179 30 Qershor – 4 Korrik €159 €189 4-8 , 8-12 Korrik €179 €209 12-16 , 16-20 , 20-24 Korrik €209… Read More HALKIDIKI 5 DITË

Udhetim inaktiv

Zbritje €300 për Nisje më 7 Gusht. Plazh në Larnaca, Qipro, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €399.

  – Fjetje 7 Netë në Hotel 3*, – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, – Fluturimi Direkt Shkup – Larnaca – Shkup, – Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Larnacës në Hotel.       Qipro Dita e Parë: Nisja nga Tirana 04.00 me autobus për në Aeroportin e… Read More Zbritje €300 për Nisje më 7 Gusht. Plazh në Larnaca, Qipro, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €399.

Udhetim inaktiv

Verë në Spanjë dhe Portugali, 13 Ditë €599, Nisja më 24 Gusht.

  Vizitohen: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Porto, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada, Valencia, Montserrat, Nisë, Monte Carlo, Cannes, Marsejë, Milano. Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë Madrid, 1 natë Porto, 1 natë Lisbonë, 1 natë Malaga, 1 natë Valencia, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në… Read More Verë në Spanjë dhe Portugali, 13 Ditë €599, Nisja më 24 Gusht.

Udhetim inaktiv

Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më çdo të Premte.

Vizitohet: Korfuz. Fjetje 2 netë në All Inclusive. (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira), Vajtje – Ardhje me Autobus dhe Traget.   Greqi Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 10.00.… Read More Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më çdo të Premte.

Sharm El Sheikh, Udhetim inaktiv

All Inclusive Surprizë, 7 Ditë nga €399, Sharm El Sheikh, Nisja çdo të Martë, nga 2 Korrik deri më 10 Shtator.

  Çmimi përfshin: – Akomodimi për 6 netë në All Inclusive në Hotel 4*, Programi Argëtimit në Hotel. – Fluturimi Vajtje Ardhje me Charter – Transfertë Vajtje Ardhje Aeroport Hotel. Emrin e hotelit e mësoni një ditë para Nisjes. Do jenë gjithsej VETEM 6 netë. Hoteli do zgjidhet ndërmjet hoteleve që ofrojmë ne me 4*… Read More All Inclusive Surprizë, 7 Ditë nga €399, Sharm El Sheikh, Nisja çdo të Martë, nga 2 Korrik deri më 10 Shtator.

Udhetim inaktiv

Dubai, 5 Ditë €519, 8 Ditë €609, Nisje çdo të Hënë, Enjte, deri në Maj 2020.

Dubai, 5 Ditë €519, 8 Ditë €609, Nisje çdo të Hënë, Enjte, deri në Maj 2020. Vizitohet Dubai. Fluturim Direkt Vajtje – Ardhje Shkup Dubai, Fjetje në Hotel, Shëtitje Panoramike në Dubai, Transfertë vajte ardhje Aeroport – Hotel. Ofertë Speciale për Nisje më 9, 16, 20 Janar. Qëndrim 5 Ditë/4 Netë ka Zbritje: – Hotel… Read More Dubai, 5 Ditë €519, 8 Ditë €609, Nisje çdo të Hënë, Enjte, deri në Maj 2020.

Bullgari, Udhetim inaktiv

Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë €329, Nisja më 1, 8 dhe 15 Gusht.

– Hotel Svejest 3* – €329 – Hotel Azurro 3* – €349 – Hotel Chaika 4* – €449 – Hotel Victoria Palace 5* €489 Çmimi përfshin: – Fjetje 7 Netë në Hotel sipas zgjedhjes, – All Inclusive në Hotele, (Mëngjes, Drekë dhe Darkë dhe Pije pa kufi) – Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana… Read More Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë €329, Nisja më 1, 8 dhe 15 Gusht.

Udhetim inaktiv

Zbritje €80 për Rezervime deri më 25 Prill. Pranverë në Vjenë, 3 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €219, Nisja më 30 Prill.

  Vizitohet: Vjenë. Fjetje 2 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt me avion Ohër – Vjenë – Ohër. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Austri Dita e Parë: Nisja me Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër – Vjenë. Nisja më 13.10. – Mbrritje në Vjenë më 14.45. Transfertë… Read More Zbritje €80 për Rezervime deri më 25 Prill. Pranverë në Vjenë, 3 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €219, Nisja më 30 Prill.

Udhetim inaktiv

Vjenë, 3 Ditë €279, Nisja më 24 dhe 31 Mars

Vizitohet: Vjenë. Fjetje në Hotel 2 netë në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi direkt Tiranë – Vjenë – Tiranë. Shëtitje dhe Transferta me Autobus. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Austri Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Vjenë. Nisja më 13.20. – Mbrritje në Vjenë më 15.00. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Fjetje… Read More Vjenë, 3 Ditë €279, Nisja më 24 dhe 31 Mars

Udhetim inaktiv

Vjeshtë në Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë: Ishte €549 – Bëhet €499, Nisja më 24 Nëntor

  Zbritje €50 për Rezervime deri më 22 Nëntor. Vjeshtë në Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë: Ishte €549 – Bëhet €499, Nisja më 24 Nëntor. Vizitohet: Mulhouse, Colmar, Shtutgart, Karlsruhe, Baden – Baden, Strasburg, Zyrih, Lucerne, Berne, Lozane, Bazel. Fjetje: 1 natë në Shtutgart, 2 netë në Strasburg, 2 netë në Zyrih dhe 1 natë… Read More Vjeshtë në Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë: Ishte €549 – Bëhet €499, Nisja më 24 Nëntor

Udhetim inaktiv

Verë në Detin Balltik, 14 Ditë €669, Nisja më 28 Gusht

  Vizitohet: Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Helsinki, Shën Peterburg, Goteborg, Helsingor, Helsinborg, Zadar, Salzburg, Mynih, Hannover, Hamburg, Tallinn, Riga, Vilnius, Varshavë, Krakow, Budapest. Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih, 1 natë në Hannover, 1 natë në Kopenhagen, 1 natë në Goteborg, 1 natë në Oslo, 2 netë në Stockholm, 1 natë në Helsinki,… Read More Verë në Detin Balltik, 14 Ditë €669, Nisja më 28 Gusht

Udhetim inaktiv

Weekend All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €89, Nisja më 19 dhe 26 Tetor

  – Hotel Montengro Beach Becici 4* – Hotel Iberostar Becici 4* – Hotel Iberostar Herceg Novi 4* Çmimi përfshin: Fjetjen 2 netë në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet, Pishina të përfshira) Shtesa €15 për Vajtje – Ardhje me Autobus.   Mali I Zi Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë… Read More Weekend All Inclusive në Mal të Zi, 3 Ditë €89, Nisja më 19 dhe 26 Tetor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Cappadocia, 3 Ditë €299. Nisja më 27 Mars

3 Ditë të Plota në Cappadocia. Vizitohet: Cappadocia. Fjetje: 2 netë në Hotel Crystal 5* në Cappadocia. Mëngjeset dhe Darkat në Hotel. Fluturimi me avion Tiranë – Kayseri- Tiranë, nëpërmjet Stambollit. Vajtje në Mëngjes heret, Kthimi Pasdite vonë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë tërë udhëtimit.   Turqi Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin… Read More Pranverë në Cappadocia, 3 Ditë €299. Nisja më 27 Mars

Udhetim inaktiv

Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.

  Vizitohen: Cappadocia dhe Antalya. Fjetje 3 netë në Antalya dhe 3 netë në Antalya. Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 5* me Mëngjes dhe Darkë në Cappadocia. Fluturimi Tiranë – Antalya dhe Kayseri – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin. Turqi Dita e Parë. Takimi në aeroportin… Read More Plazh në Antalya, Tur në Cappadocia, 7 Ditë €479, Nisja më 20 Shtator.

Udhetim inaktiv

Pranverë Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €299. Nisja më 14 Mars

Vizitohen: Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden – Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Bazel – Zyrih 1 natë dhe Trieste – Kozina 1 natë. Udhëtimi me Autobus, Mëngjeset në Hotel, Shëtitjet dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. France Dita e Parë: Nisja… Read More Pranverë Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €299. Nisja më 14 Mars

Udhetim inaktiv

Festa e Birrës në Mynih, 4 Ditë €429, Nisja më 29 Shtator.

Festa e Birrës në Mynih, 4 Ditë €429, Nisja më 29 Shtator. Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih. Fjetje 1 natë në Bazel dhe 2 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë – Mynih – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit   Gjermani Dita e Parë: Fluturimi Direkt për… Read More Festa e Birrës në Mynih, 4 Ditë €429, Nisja më 29 Shtator.

Udhetim inaktiv

Turi i Madh i Anadollit, 8 Ditë €499, Nisje 20 Shtator.

Vizitohen: Stamboll, Bursa, Izmir, Kushadasi, Pamukkale, Antalya. Fjetje: – 3 Netë 5*, All Inclusive, Antalya – 1 Natë 5*, Gjysëm Pensioni, Pamukkale – 1 Natë 4*, Gjysëm Pensioni, Kushadasi – 1 Natë 4*, Gjysëm Pensioni, Bursa – 1 Natë 4*Superior, Gjysëm Pensioni, Stamboll Fluturimi Tiranë – Antalya dhe Stamboll – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me… Read More Turi i Madh i Anadollit, 8 Ditë €499, Nisje 20 Shtator.

Udhetim inaktiv

Lefkada 6 Dite

Data Muaji Specifikime 14 – 19 Qershor Pegasos 3* , 105 Euro / Tesoro 3*S , 135 Euro / Ionian Star 4* 145 Euro . 21 – 26 Qershor Pegasos 3* , 125 Euro / Tesoro 3*S , 155 Euro / Ionian Star 4* 165 Euro . 28 Qershor – 3 Korrik Qershor Pegasos 3*… Read More Lefkada 6 Dite

Udhetim inaktiv

Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €549. Nisja më 15, 22 dhe 29 Gusht.

  Zbritje 50% për Nisje më 25 Korrik, Ishte €629 – Bëhet €314. Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €314 Nisja çdo të Mërkurë, deri më 29 Gusht – Fjetje 7 Netë në Hotel, – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, – Fluturimi Direkt Tiranë – Rimini – Tiranë, – Transfertat vajtje Ardhje… Read More Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €549. Nisja më 15, 22 dhe 29 Gusht.

Udhetim inaktiv

Zbritje €200 për Nisje më 5 Gusht. Plazh në Costa Brava, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €499. Nisja më 5, 12 Gusht.

Nisja më 29 Korrik, 5, 12 Gusht. – Fjetje 7 Netë në Hotel 2*S dhe 4*, – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, – Fluturimi Direkt Shkup – Barcelonë – Shkup, – Transfertat Vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonës në Hotel.   Spanje Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00… Read More Zbritje €200 për Nisje më 5 Gusht. Plazh në Costa Brava, 8 Ditë: Ishte €699 – Bëhet €499. Nisja më 5, 12 Gusht.

Udhetim inaktiv

Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

  Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, Dubrovnik, Zagreb, Vjenë, Bukuresht, Sofje dhe Shkup. Fjetje: 1 natë Zagreb, 1 natë Krakov, 1 natë Vilnius, 1 natë Talin, 2 Netë Shën Petersburg, 2 Netë Moskë, 1 natë Kiev, 1 natë Odesa, 1 natë Bukuresht dhe 1 natë Sofje. Udhëtimi me Autobus… Read More Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

Udhetim inaktiv

Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor

  Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor. Vizitohet: Moskë dhe Shën Petersburg në Rusi. Progarmi 6 Ditë: Fjetje 2 Netë në Moskë, 2 Netë në Shën Petersburg dhe 1 Natë në Tren. Fluturimi me avion Tivat – Shën Petersburg dhe Moskë – Podgoricë, Transfertë me… Read More Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Strasburg – Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Maj.

  Vizitohen: Shtutgart, Karlsruhe, Baden – Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse. Fjetje në Shtutgart 1 natë, Baden – Baden 1 natë dhe Strasburg 1 natë. Fluturimi me avion Prishtinë – Bazel – Prishtinë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Prishtinës, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.   France Dita e Parë, 27… Read More Pranverë në Strasburg – Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Maj.

Udhetim inaktiv

Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Kroatë, 8 Ditë: €699 Nisje çdo të Shtunë, deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik

  Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano. Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Mali Ante me Mëngjese dhe Dreka, Taksat Portuale, €25, nuk janë përfshirë, paguhen në Kroçiere Udhëtimi nga Tirana për në Dubrovnik nuk është përfshirë. Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe jo për të gjitha datat.… Read More Plazh dhe Kroçiere në Ishujt Kroatë, 8 Ditë: €699 Nisje çdo të Shtunë, deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik

Udhetim inaktiv

Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

  Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Mali Ante me Mëngjese dhe Dreka, Taksat Portuale, €25, nuk janë përfshirë, paguhen në Kroçiere Udhëtimi nga Tirana për në Dubrovnik nuk është përfshirë. Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe jo për të gjitha datat. Zbritja 10% për Rezervime të Hershme deri më… Read More Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

Udhetim inaktiv

Weekend në Preveza – Lefkada, 3 Ditë nga €59, Nisja më 11, 18, 25 Tetor

Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina. Çmimi përfshin: Vajtje – Ardhje me Autobus, Fjetjen 2 netë. Vajtje – Ardhje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Greqi Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 02.00 dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Qafë Botës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Parga. Vizitë dhe Kohë… Read More Weekend në Preveza – Lefkada, 3 Ditë nga €59, Nisja më 11, 18, 25 Tetor

Udhetim inaktiv

Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

  Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa. Fjetje: 2 Netë në Bethlehem, 1 natë në Nazareth dhe 1 natë në Tel Aviv. Fluturimi Vajtje – Ardhje me Avion, Tiranë – Tel Aviv nëpërmjet Stambollit, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Mëngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë vendase gjatë udhëtimit.   Izrael PROGRAMI… Read More Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

Udhetim inaktiv

Pranverë në Bregdetin Dalmat, 4 Ditë €119, Nisja më 6, 13 Mars

Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Dubrovnik dhe 1 Natë në Zadar. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit.   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres… Read More Pranverë në Bregdetin Dalmat, 4 Ditë €119, Nisja më 6, 13 Mars

Udhetim inaktiv

Zbritje €200 për Nisje më 6 Gusht. Plazh në Maltë, 8 Ditë: Ishte €729 – Bëhet €529, Nisja më 6 Gusht.

Nisja më 6 Gusht. – Fjetje 7 Netë në Hotel, – Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel, – Fluturimi Direkt Shkup – Maltë – Shkup, – Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltës në Hotel.   Malte Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e… Read More Zbritje €200 për Nisje më 6 Gusht. Plazh në Maltë, 8 Ditë: Ishte €729 – Bëhet €529, Nisja më 6 Gusht.

Udhetim inaktiv

Pranverë në Berlin, 4 Ditë €339, Nisja më 19 Prill

  Vizitohet: Berlin. Fluturimi me avion Prishtinë – Berlin – Prishtinë. Fjetje 3 netë në Berlin. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit   Gjermani Dita e Parë, 19 Prill 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi direkt Prishtinë – Berlin. Nisja nga Prishtina në orën 21.05. Mbrritja në Berlin në orën 23.40. Transferta për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje… Read More Pranverë në Berlin, 4 Ditë €339, Nisja më 19 Prill

Udhetim inaktiv

Pranverë në Pragë, 5 Ditë €339, Nisja më 10 Mars.

  Pranverë në Pragë, 5 Ditë €339, Nisja më 10 Mars. Vizitohen: Vjenë, Pragë, Bratisllavë dhe Budapest. Fjetje; 1 natë në Vjenë. 1 netë në Pragë, 1 natë në Bratisllavë, 1 natë në Budapest. Fluturimi me avion Tiranë – Vjenë dhe Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit Ceki… Read More Pranverë në Pragë, 5 Ditë €339, Nisja më 10 Mars.

Udhetim inaktiv

Udhëtim në Australi, 13 Ditë €2499. Nisja më 4 Maj

  Vizitohen: Sydney, Canberra, Melbourne. Fjetje 4 netë në Sydney, 1 Natë në Canberra dhe 5 netë në Melbourne, Mëngjeset në Hotele. Shëtitje dhe Transferta me Autobus dhe Guidë Shqiptare gjatë gjithë Udhëtimit. Fluturimi Shkup -Sydney dhe Melbourne – Shkup, nëpërmjet Qatar. Transfertë vajtje ardhje me autobus Tiranë – Shkup.   Dita e Parë, 4 Maj… Read More Udhëtim në Australi, 13 Ditë €2499. Nisja më 4 Maj

Udhetim inaktiv

Festat e Nëntorit në Mavrovë, 3 Ditë €59, Nisja më 27, 29 Nëntor

  Maqedoni Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Mavrovë. Ndalesa dhe vizitë në Strugë. Vazhdimi udhëtimit për në  Mavrovë. Mbrritja në Mavrovë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Shkup, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e… Read More Festat e Nëntorit në Mavrovë, 3 Ditë €59, Nisja më 27, 29 Nëntor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

  Vizitohet: Vjenë, Pragë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë, 2 netë në Pragë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 12.45 – Mbrritje më 14.15.… Read More Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Bukuresht, 4 Ditë €149, Nisje më 6, 13 Mars

  Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Rumani Dita e Parë. Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi në… Read More Pranverë në Bukuresht, 4 Ditë €149, Nisje më 6, 13 Mars

Udhetim inaktiv

Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.

  Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Austri Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore… Read More Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.