Udhetim inaktiv

Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

  Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Zagreb, Sarajevë, Mostar, Medjugorje. Fjetje: 1 natë në Neum, 1 natë në Zagreb dhe 1 natë në Sarajevë. Mëngjese dhe Darkat në Hotel. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan,… Read More Pranverë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisja më 6, 13 Mars.

TUR 2 DITOR, Tur inaktiv

PRISHTINE, KOSOVE & CDO FUNDJAVE 55 EUR Datat: DHJETOR: 15-16, 22-23, 24-25, 29-30

  Tirane – Ujevara e Mirushes – Prekaz – Prishtine – Qyteti Antik i Ulpianes – Shpella e Gradimes – Malet e Sharrit – Prevalle Nje udhetim Festiv per festat e Nentorit ( 1 Nate & 2 Dite). Programi: Dita 1: Nisja behet nga Tirana ne oren 06:30 Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit. .… Read More PRISHTINE, KOSOVE & CDO FUNDJAVE 55 EUR Datat: DHJETOR: 15-16, 22-23, 24-25, 29-30

Udhetim inaktiv

Verë në Detin Balltik, 14 Ditë €669, Nisja më 28 Gusht

  Vizitohet: Kopenhagen, Stockholm, Oslo, Helsinki, Shën Peterburg, Goteborg, Helsingor, Helsinborg, Zadar, Salzburg, Mynih, Hannover, Hamburg, Tallinn, Riga, Vilnius, Varshavë, Krakow, Budapest. Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih, 1 natë në Hannover, 1 natë në Kopenhagen, 1 natë në Goteborg, 1 natë në Oslo, 2 netë në Stockholm, 1 natë në Helsinki,… Read More Verë në Detin Balltik, 14 Ditë €669, Nisja më 28 Gusht

Udhetim inaktiv

Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

  Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, Dubrovnik, Zagreb, Vjenë, Bukuresht, Sofje dhe Shkup. Fjetje: 1 natë Zagreb, 1 natë Krakov, 1 natë Vilnius, 1 natë Talin, 2 Netë Shën Petersburg, 2 Netë Moskë, 1 natë Kiev, 1 natë Odesa, 1 natë Bukuresht dhe 1 natë Sofje. Udhëtimi me Autobus… Read More Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €639, Nisja më 17 Shtator

Udhetim inaktiv

Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor

  Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor. Vizitohet: Moskë dhe Shën Petersburg në Rusi. Progarmi 6 Ditë: Fjetje 2 Netë në Moskë, 2 Netë në Shën Petersburg dhe 1 Natë në Tren. Fluturimi me avion Tivat – Shën Petersburg dhe Moskë – Podgoricë, Transfertë me… Read More Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë €749, dhe 7 Ditë €779, Nisja më 18 Qershor

Udhetim inaktiv

Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

  Çmimi përfshin: Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Mali Ante me Mëngjese dhe Dreka, Taksat Portuale, €25, nuk janë përfshirë, paguhen në Kroçiere Udhëtimi nga Tirana për në Dubrovnik nuk është përfshirë. Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe jo për të gjitha datat. Zbritja 10% për Rezervime të Hershme deri më… Read More Dubrovnik: Nisje çdo të Shtunnë, nga 5 Maj deri më 29 Shtator, nga Dubrovnik. Ndalesa në Mljet, Hvar, Braç, Split, Korçula, Slano.

Udhetim inaktiv

Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

  Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa. Fjetje: 2 Netë në Bethlehem, 1 natë në Nazareth dhe 1 natë në Tel Aviv. Fluturimi Vajtje – Ardhje me Avion, Tiranë – Tel Aviv nëpërmjet Stambollit, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Mëngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë vendase gjatë udhëtimit.   Izrael PROGRAMI… Read More Izrael, 5 Ditë €599, Nisje më 12 MARS 2020 dhe 19 MARS 2020.

Udhetim inaktiv

Festat e Nëntorit në Mavrovë, 3 Ditë €59, Nisja më 27, 29 Nëntor

  Maqedoni Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Mavrovë. Ndalesa dhe vizitë në Strugë. Vazhdimi udhëtimit për në  Mavrovë. Mbrritja në Mavrovë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Shkup, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e… Read More Festat e Nëntorit në Mavrovë, 3 Ditë €59, Nisja më 27, 29 Nëntor

TURE

Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

PROGRAMI Dita e Parë : Nisja nga Tirana në oren 00.00 te nates te nje dite me pare dhe udhëtimi me autobus nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalese e shkurter  ne hyrje te qytetit dhe vazhdim I rruges drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel. Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Vizitë panoramike me… Read More Stamboll & Selanik 4 Dite, 99€ HOTEL 4* Lundrimi me anije ne Bosfor. Nisja: MARS 5, 6, 12, 19, 26 PRILL 2, 9, 16, 23, 30

TUR 3 DITOR

Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

  Datat e nisjes: Nisje më: 7 & 14 MARS   Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit   Bullgari Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në… Read More Festat e Marsit ne Sofje, 3 Ditë €97, Nisje cdo te premte.

TUR 1 DITOR, Tur inaktiv

PRIZREN UDHETIM 1 DITOR CDO E DJELE 2000 LEK. 24, 28,29,30 nentor

Nisja në orën 7:00, Liceu Artistik “Jordan Misja” Rr. Elbasanit me furgon komod; Ndalese per kafe ke “Lugina e Drinit”; Pas perfundimit te procedurave doganore udhetojme drejt Prizrenit; Vizitohet ne Prizren: Pazari i Vjetër (Carshia e vjeter), Hamami Turk, Shtëpia e Lidhjes së Prizrenit, Rrapin 400 vjecar, Xhamia e Sinan Pashës, Ura e Gurit, Çezma… Read More PRIZREN UDHETIM 1 DITOR CDO E DJELE 2000 LEK. 24, 28,29,30 nentor

Udhetim inaktiv

Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

  Vizitohet: Vjenë, Pragë dhe Budapest. Fjetje 2 netë në Vjenë, 2 netë në Pragë dhe 1 në Budapest. Mëngjeset në Hotel, Fluturimi me avion Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.   Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 12.45 – Mbrritje më 14.15.… Read More Pranverë në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 6 Ditë €429, Nisja më 8 Mars

Udhetim inaktiv

Pranverë në Bukuresht, 4 Ditë €149, Nisje më 6, 13 Mars

  Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.   Rumani Dita e Parë. Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi në… Read More Pranverë në Bukuresht, 4 Ditë €149, Nisje më 6, 13 Mars

Tur inaktiv

Dubrovnik, 3 Ditë €99

Vizitohet: Dubrovnik. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 4*në Dubrovnik. Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit   Kroaci Dita e Parë: Nisja në oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë në Budva , dreke e… Read More Dubrovnik, 3 Ditë €99

Udhetim inaktiv

Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.

  Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   Austri Dita e Parë: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore… Read More Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 5, 12 Mars.

Udhetim inaktiv

Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj.

Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj. Vizitohet: Budapest. Fjetje 3 netë në Budapest. Fluturimi direkt Tiranë – Budapest – Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Hungari Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja… Read More Zbritje €20 për Rezervime deri më 20 Prill. Pranverë në Budapest, 4 Ditë: Ishte €299 – Bëhet €279, Nisja më 25 Maj.

TUR 3 DITOR, Tur inaktiv

SARAJEVE MOSTAR MEDJUGORE‬ NISJE CDO E PREMTE (2 NETE&3 DITE) HB 99 EUR GUIDE LOKALE‬;

  Programi Dita 1: Ora 05.00 Nisja te Liceu Artistik “Jordan Misja”, Rr. Elbasanit. Kryerja e procedurave kufitare. Vizite e shkurter dhe pushim kafeje ne Nikshiq. Udhetim neper Pluzine, Pive, vazhdojme udhetimin nepermjet Scepan Poljes, Serbinje, Ternovo dhe arrijme ne Sarajeve.. Vizite panoramike dhe njohese e qytetit te Sarajeves me autobus ku do te shohim… Read More SARAJEVE MOSTAR MEDJUGORE‬ NISJE CDO E PREMTE (2 NETE&3 DITE) HB 99 EUR GUIDE LOKALE‬;

Udhetim inaktiv

Pranverë në Berlin, 4 Ditë €329, Nisja më 29 Mars; 5 Ditë €379, Nisja më 27 Prill

  Vizitohet: Berlin, Dresden, Leipzig. Fjetje 3 netë në Hotel në Berlin dhe 1 natë në Dresden. Fluturimi me avion Prishtinë – Berlin – Prishtinë. Transferimi me autobus në Aeroportin e Prishtinës. Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit   Gjermani PROGRAMI UDHETIMIT 4 DITE/ 3 NETE Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës.… Read More Pranverë në Berlin, 4 Ditë €329, Nisja më 29 Mars; 5 Ditë €379, Nisja më 27 Prill

TUR 2 DITOR, Tur i momentit

JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 65 EUR

Cdo fundjave   DITA 1: Nisja nga Tirana ne 05:00 te mengjesit, me ndalesa te shkurtera rruges drejt Janines. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës. Mberritja ne Janine. Vizite e qytetit me monumentet kryesore: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret, Sinagoga dhe Xhamitë e vjetra. Dreka e lire ne Janinë dhe vazhdojme udhetimin per ne… Read More JANINE METEORA KOSTUR (2 DITE&1 NATE) 65 EUR

Udhetim inaktiv

Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 12 Mars, 4 Ditë €449, Nisja më 19 Mars

Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris. Fluturimi me avion direkt Tiranë – Paris. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.   France Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 10:15. Mbrritja në Paris në 12:55. Pasdite, Shëtitje e lirë në Sacre Coer dhe Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe… Read More Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 12 Mars, 4 Ditë €449, Nisja më 19 Mars

Udhetim inaktiv

Vjeshtë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €649, Nisja më 26 Shtator

Vizitohet: Barcelonë, Zaragosa, Madrid, Lisbonë, Sevilje, Cordoba, Malaga, Granada dhe Valencia. Fjetje në Hotele me 3* dhe 4*: 2 Netë Barcelonë, 1 natë Madrid, 2 netë Lisbonë, 1 natë Malaga dhe 1 natë Valencia. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë – Aeroporti i Podgoricës, Fluturimi direkt Vajtje – Ardhje me Avion direkt Podgoricë – Barcelonë… Read More Vjeshtë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €649, Nisja më 26 Shtator